2733
2734
عنوان

مُردم از هیجان قسمت جدید پوست شیرو امروز کی دیدهههه😰😰😰😰😰

| مشاهده متن کامل بحث + 76033 بازدید | 919 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

صدراوبهزادپدروپسرن بانقشه واردزندگی لیلاوساحل شدن اون یک هفته ای که بهزادبه اصطلاح خارج رفته نرفته ر ...

عمرا همچین سناریویی ب یذهن من نمیرسید.

کانال فروش لباس بچگانه(توی روبیکا )  دارم اگر خواستین بهم بگین لینکشو بدم 🌾🌾🌾 این قشنگه که من تو دل زمین پچ پچ میکنم ولی تو توی عرش آسمون میشنوی 💗 عماد من 🤍 ممنونم ازت به خاطر نعمت هایی که بهم دادی چه اونایی که بعدا ارزششونو فهمیدم   چه اونایی که فهیدمو یادم رفت تشکر کنم ؛ دوستان تو تاپیکای فان و باحال تگم کنید ممنون میشم ، ماچ ،بای   
2731
اسامی بازیگران رو اول تیتراژ بخونین دو سه قسمت بیشتر نمونده ۹۵٪ بازیگرا نقش شون رو اجرا کردن اون ...

عالی بود 😁👌👌👌

کانال فروش لباس بچگانه(توی روبیکا )  دارم اگر خواستین بهم بگین لینکشو بدم 🌾🌾🌾 این قشنگه که من تو دل زمین پچ پچ میکنم ولی تو توی عرش آسمون میشنوی 💗 عماد من 🤍 ممنونم ازت به خاطر نعمت هایی که بهم دادی چه اونایی که بعدا ارزششونو فهمیدم   چه اونایی که فهیدمو یادم رفت تشکر کنم ؛ دوستان تو تاپیکای فان و باحال تگم کنید ممنون میشم ، ماچ ،بای   
نمیشناسم علی اوسیوند هم دیدم اسمش

علی اوسیوند رییس کاراگاه مشکاته 

همش کار اکبر مجلله تو زندان با نعیم مشکل داشته اومده بیرون مامان صدرا هم با بهمن در رابطس اینا باهم ...

منطقیه 🗿

البته اینم یه حدس ولی احتمالش خیییلی کم چون نعیم بهش نمیخوره چنین شخصیتی داشته باشه این کارا از یه م ...

اره یجوریه فیلم ک ادم ب همه شک میکنه کاش زودترمشخص بشه😫

خیلی ب دعاهاتون احتیاج دارم یه صلوات برام میفرستین ممنونم🌹
از فیلیمو پخش میشه یا نماوا

فیلم نت

من به تو می گویم که قوی باشی چون دیده ام که تمام مسیرهای درد، به مقصدهای خوبی می رسند و هیچ مسیری خالی از امید نیست. که هیچ شبی بدون ماه و هیچ ماهی، بدون خورشید نیست. :) ___________  حس میکنم از یه سنی به بعد دیگه حوصله گرفتن وایب منفی از آدمای دورمو نداشتم، دیگه به این فکر نکردم رفیقمه کلی خاطره داریم، یا حتی بهش احتیاج دارم فلان جا، انگاری ظرفیت ملاحظه کردنم پر شده، بدون توضیح کنار میذارم و عموما میشم آدم بده، ولی خب اوکیه________به خودت می‌آیی و می‌بینی بیش از آنکه تصور می‌کردی دوام آورده‌ای و با این حال هنوز میلی احمقانه به زندگی داری و حتی با قلبی فرسوده در جستجوی عشق می‌گردی_________