2733
2734
عنوان

مُردم از هیجان قسمت جدید پوست شیرو امروز کی دیدهههه😰😰😰😰😰

| مشاهده متن کامل بحث + 76027 بازدید | 919 پست
وسط اتیش اخه این چ فکریه تو اتیش کی فکر رابطس

تو این سریالا همه چی قابل پیش بینیه.من فقط حدس زدم  چون رضا گفت طول کشیده بودن نعیم

لذتی بالاتر از این نیست👈 کسی رو پیدا کنی که دنیا رو مث تو ببینه،اینطوری میفهمی که هیچوقت دیوونه نبودی👻
احساس میکنم سناریو جدید وارد فیلم بش ی چیزایی از گذشته ک هنوز نگفته شاید ادم جدید منم دستاش دیدم ب ص ...

می لنگید طرف

لذتی بالاتر از این نیست👈 کسی رو پیدا کنی که دنیا رو مث تو ببینه،اینطوری میفهمی که هیچوقت دیوونه نبودی👻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگم اونجا که غذا اوردن برا ساحل چرا حس کردم به شکم خودش نگاه میکرد ساحل؟ نکنه بارداره🧐🤔😱😱

2728
به جای سریال دیدن یه تست IQ در اسرع وقت حتما بده خیلی واجبه واست

چقدر حرفتون زشته تست آی کیو بده چی بشه ؟ هر کسی توانایی هایی داره و صعف هایی شما مگه ای کیوت چنده ؟ هر چی هم باشه نباید مسخره کنی 

هوش ذاتیه  نمیشه تغییرش داد 

ادب ولی ذاتی نیست میشه ارتقاش داد و با ادب تر بود !!!

2738

من ک میگم رضاس حالامیبینی دیدی گفت ک موقع اتیش گرفتن خونشون رفته خواهرشونعیم نجات بده وطول کشیده تابرگرده ووقتیم برگشته خواهره لای پتوی خیس بوده داده ب رضا ورفته بنظرم ب خواهرش تجاوزکرده اینم داره انتقام اونموقع رومیگیرع

خیلی ب دعاهاتون احتیاج دارم یه صلوات برام میفرستین ممنونم🌹
یه حس عجیبی دارم که کار رضاست . میخولن خیلی غافلگیر بشیم 

رضاس حالامیبینی دیدی گفت ک موقع اتیش گرفتن خونشون رفته خواهرشونعیم نجات بده وطول کشیده تابرگرده ووقتیم برگشته خواهره لای پتوی خیس بوده داده ب رضا ورفته بنظرم ب خواهرش تجاوزکرده اینم داره انتقام اونموقع رومیگیرع

خیلی ب دعاهاتون احتیاج دارم یه صلوات برام میفرستین ممنونم🌹
صدراوبهزادپدروپسرن بانقشه واردزندگی لیلاوساحل شدن اون یک هفته ای که بهزادبه اصطلاح خارج رفته نرفته ر ...

میشه بگی ازکجامیدونی پدرپسرن؟انتقام چرا

دوستای گلم لطفابرای شادی برادرم امیرحسین ی فاتحه میخونین 🙏آغازقصه او۱۳۷۸/۱۱/۲۴آغازغصه ما۱۴۰۲/۰۵/۱۷🖤🖤🖤😭😭😭
2706