2737
2739
عنوان

قحطی دوست واقعی

421 بازدید | 14 پست
سلام نمیدونم شماهم مثل من هستین یا نه خوش شانس تر از من هستین من که از زمان مدرسه هر دوست صمیمی داشتم فقط تو ظاهر باهام صمیمی بودن یا خنجر از پشت بهم زدن یا اگرم هنوز هستن و نشونی از من دارن فقط مواقعی که کارشون گیره پیگیر من میشن ... دوست خوب اونیه که تو غم و شادی و همه چیز کنارت باشه ... واقعا چرا هیچ دوست خوبی ندارم ... من برای همه دوستام از جون و دل مایه میزارم اما ... هیچ دوست واقعی ندارم و خیلی احساس تنهایی میکنم ... متولد هفتاد هستم و یک پسر بیست و دو ماهه دارم ...
Daisypath Anniversary tickers

Lilypie First Birthday tickers
سلام _ منم دوست صمیمی زیاد نداشتم محدود به همون دوران مدرسه بود _ الان که دیگه هیچی _ منم متولد 70 هستم یه دخمل دارم تو 11 ماهه
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
من یک دوست از اول دبیرستان دارم که باهم صمیمی هستیم و با وجود اینکه دوتا بچه داریم باهم رفت امد خانوادگی داریم
همه ﭼﻴﺰﺍﯼ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻝ ﻣﺮﺩﺍﺱ ... ﻧﻤﻮﻧﺶ ﻣﺎ خانم ها ... ! ﻭﺍﻻ!! ☝️ خدا سایمونو از سرشون کم نکنه!! *** http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1258877&T=%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%87_&PageNumber=1
سلام _ منم دوست صمیمی زیاد نداشتم محدود به همون دوران مدرسه بود _ الان که دیگه هیچی _ منم متولد 70 هستم یه دخمل دارم تو 11 ماهه
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
2740
دوست صمیمی دارم اما متاسفانه توی ی شهر نیستیم و از وقتی لاین و این برنامه های جدید اومدن چون من آپدیت نیستم و همچنان فقط یاهو دارم از دوستم خیلی کم باخبرم و دوستیمون کمتر شده دوست واقعی و وفادار به نظر من فقط خانواده ی ادمن دوستا همه شون تا ی مرحله ای با ادمن و صمیمیت توی دوستیا همه شون به نظر من "تا " دارن بعضی دوستا صمیمی هستن "تا" زمانی که باهات کار دارن بعضی دوستا صمیمی هستن "تا " زمانی که وقت دارن برات و کمتر سرشون شلوغه بعضی دوستا صمیمی هستن "تا"... خلاصه به نظرم تمام دوستی ها بالاخره ی "تا" دارن و به نظرم دوستی واقعی و ابدی ، که صمیمیت هم داشته باشه ، وجود نداره
بیست هزار آرزو بود مرا پیش از این 💚
باشه عزیزم خیلی خوشحال میشم _ نینی سایت برا من قاطیه
سلام منم موافقم فکر کنم از شانسم بوده 2تاهم دوست خوب داشتم که هردو ازدواج کردن رفتن شهردیگه بعدشم رابطه مون قطع شد یعنی هیچکدوممون باهم تماس نگرفتیم حالا منم دوستای سطحی دارم اما دوست واقعی نه خیلی دوست داشتم منم یه دوست واقعیه خوب داشتم اما الان دیگه موقعیتم جوریه که فکرنکنم بشه چون الان دیگه 1خانه دارم که چندماه دیگه بچه دنیا میاد
2706