2737
2739
عزیزم من تا هفته22 اینقد حالم بود گریه میکردم میگفتم خدایا منو بکش دیگه تحمل ندارم نمیخام زنده باشم اما خداروشکر تمام شد تقریبا هیچکاری هم نمیشه برای بهبودش کرد زنجفیل و به و.... هست ولی تاثیرش کمه فقط باید تحمل کرد
🌹میشه صلوات برام بفرستین سلامتیمو به دست بیارم؟🌹
عزیزم منم تهوع خیلی داشتم دکتر بهم روزی ۲ تا قرص دمیترون داد خیلی کمک کرد و حالت رفلاکس معده هم داشتم طوری که هرچی میخوردم بعدش حالم بد میشد و احساس اینکه تو گلوم گیر کرده با قرص پنتوپرازول الان ۴ روزه دارم از زندگی لدت میبرم و همه چی میتونم بخورم بازم قبل از مصرف با پزشکت مشورت کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
منم بلد نیستم ولی مامانم که میپزه سیرابی هست و نخود و پیاز و ادویه میریزن تو زودپز فکر کنم چون خیییییییییییییلی ویتامین ب داره برا تهوع و ضعف معده بارداری خوبه همه چیزایی که بچه ها گفتن هم خوبه به زنجفیل و عسل مغزهای گیاهی امتحانشون کن من ویارم خیلی بد بود 5 کیلو وزن کم کردم ولی دکترم بهم دمیترون نداد گفت فقط ب6 بخور که البته اثری نداشت
2740
نگران نباش اکثریت همینطورن بهت حق میدما منم فکر میکردم هیچوقت از این وضعیت زنده بیرون نیام منم فقط کاهو میخوردم لب به هیچی دیگه نمیزدم وزنم هی کم شد الان دارم به شدت وزن میگیرم بارداری و هست و نگرانی دیگه ببین چی دوست داری همونو یکم بخور اشکالی نداره نترس
یاس جون میدونم چه حسیه منم این دورانو گذروندم اما تموم میشه پارسال این موقع ها من 3ماهم بود و داغون بودم عوضش امسال نینی نازم پیشمه به روزای آینده فکر کن این روزای سختم میگذره
پیشووووووونی ، پیشوووونی ،کجا منو میشونی؟    
2706