2733
2734

اگ کسی میدونه بگه پلیززز

واقعا تربیت کردن فرزند تا چه سنیه؟ مادرِ من ول کن نیست!🤦‍♀️ تو رو کی داره اسراف میکنه، وقتی من اینجوری بهت محتاجم؟💔
من آبرسان سایناسکین خریدم پوستم چربه معرکه س واقعا کرم دور چشم هم خریدم عالیه 

از ویتامین سی بهتره؟ بین این دوتا موندم

واقعا تربیت کردن فرزند تا چه سنیه؟ مادرِ من ول کن نیست!🤦‍♀️ تو رو کی داره اسراف میکنه، وقتی من اینجوری بهت محتاجم؟💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ویتامین C برای پوست چرب خوب نیس و باعث جوش زدن میشه. ولی آب رسان خوبه برات

مرسی از نظرت🌸

ویتامین سی رید ب صورتم کلیسایی جوش ریز زدم

پوستت چربه؟ پس چرا انقد تعریفشو میکنن

2738
برا پوست من ک جواب نداد من کرم نمیزنم از بس پوستم چربه فقط آبرسان ساین اسکین بدون چربی خریدم اونو می ...

منم خیلی چربه همش انگار روغن ریختن رو صورتم اینک استفاده کردی خوب بود؟

من آبرسان سایناسکین خریدم پوستم چربه معرکه س واقعا کرم دور چشم هم خریدم عالیه 

قیمتشون چقده

زندگی کردن با خانواده همسربدذات وبی عاطفه یعنی روزی هزاربارارزوی مرگ کردن خدایا به دلم وزندگیم آرامش بده دوستای گلم هرکسی امضامومیخونه دعاکنه برام⁦👨‍👩‍👧‍👧⁩