2733
2734

اصلا با خودم حال نمیکنم طرز صحبتم با فروشنده ها جاهای رسمی و عمومی خیلی خجالتی طور و خودمونیه این چ وضعشه.😔امروز کلی سعی کردم خودمو به چالش بکشم وقتی داخل مغازه میشم با اعتماد بنفس بگم سلام عاقا قیمت این لباس چند؟ اما باز وقتی وارد شدم آروم مظلومانه گفتم سلام ببخشید اینا چند؟🤕چهره ام کلاس و جدیت لازمو داره اما وقتی شروع به صحبت میکنم همه چی خراب میشه

منم لایک کنید

تو بی احساسی ولی مه جور تو نیم🙂🖤 ‌‌‌‌‌‌‌‌‌بعضی وقتا خیلی یهویی و بدون مناسبت دست به قلم میشم و متن مینویسم .... خلاصه که استفاده کنید ....     دقیقا زمانی که احتیاج داشتم توسط یه نفر عمیقا درک شم،همه ولم کردن.... خدا جونم بنده هات که ول کردن، اما خودت هیچ وقت نزار به حال خودم رها شم..اگه ولتون کردم بدونید حقتون  بوده چون من به همه بدون شک فرصت شروع دوباره رو دادم اما خودتونو زدید به نفهمی.......خلاصه که خلاصه.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم چرا خجالت میکشی مگه چی میگی که خجالت بکشی؟ 😅

منم اولا خجالت میکشیدم ولی تازگیا به خودم میگم

زهر مار خجالت نداره که😅😅😅😅

من ماهتیسا هستم 🌹🌹 لایک کنید ❤❤ یادتون نره ❤❤       عاشق اینا هستم ❤ 🦄🍭🌈🐇🌹❄☔⭐

واقعا اذیتم .چرا من نمیتونم با اعتماد به نفس و جدی با غریبه ها صحبت کنم .خیلی رو خودم کار کردم اما موقع عمل که میشه همون لحن خجالتی همیشه . احساس میکنم بهم نمیاد جدی و به روز صحبت کردن

2738
واقعا اذیتم .چرا من نمیتونم با اعتماد به نفس و جدی با غریبه ها صحبت کنم .خیلی رو خودم کار کردم اما م ...

عزیزم باید سعی کنی که خجالت نکشی😅❤❤

من هر وقت یاد بگیرم به هر غریبه ای جان نگم عید منه 

من شیفته خوشی های ساده ام ان ها اخرین پناه جان های محزون اند ☘️ ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم.بگذار بگویند غیرمنطقی یا غیراجتماعی هستیم؛ اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم ؛ چقدر زندگی ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاشهای بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته اند
فکر میکنم طرف با خودش میگه اینو ببین ادا درمیاره🙂

چه ادایی آخه 😒😒

به مردم اصلا چه ربطی داره که خودتو اینقدر اذیت میکنی 

2706