2733
2734
زورم زیاده قلدرم آخه 😆😆😆😆 برای هزار و یکمین بار عرض میکنم خدمتتون  اشتباه خوندم   شم ...

یعنیا فقط صفحاتو رفتم جلو ببینم شما متوجه میشی اشتباه کردی یا نه که دیدم 

ببخشید فقط یه نصیحت البته فکر کنم شما بزرگتری وقتی چیزی رو ببینی که حتی یک نفر طور دیگه دیده یکبار برگرد و تجدید نظر کن دوباره ببین دوباره بگرد یا بشنو در مورد هر موضوعی شاید شما اشتباه دیده ،متوجه و یا شنیده باشی

این نظر و رفتار منه بازم ببخشید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کار از کلاس چندم گذشته یکیشون کارشناسیه حسابداریه🤣

یا خدا😡😡

کیلویی نمره گرفتن قبول😂😂

اعتماد بنفس هم کیلویی داشتن 😁😁

▂▃▅▇█▓▒░ أڱږ ڪښي خِؤآښٺ ݦثٌݪ:عَږۅُُښڪ بَأټ ږڣټآږ ڪݩہ—ټۅ:(آݩأبَِݪ): بَّآۺ💀🔥⛓️️ ░▒▓█▇▅▃▂

ای بابا حالا همه گیر دادن به اونایی ک گفتن ملیون حتما یه سری درست ندیدن یا بنده خداها اولین باره همچین رقمی میبینن. اقا سند بزارم ببخشیدشون😐 

یه لباس راحت و گشاد 🎀یه چای تازه دم ☕ یه موسیقی ملایم🎶 به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه…🧚🏻‍♀️💖

فقط اسی این پیام ساختگیه کسی ک این همه پول تو حشابش باشه بنظرت میاد مخ زنی خیلی راحت الان منم میتونم همچین پیامی بدم به طرفم چون شات شماره بانک نیس

یه لباس راحت و گشاد 🎀یه چای تازه دم ☕ یه موسیقی ملایم🎶 به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه…🧚🏻‍♀️💖
2706