2733
2734
عنوان

بنظرتون بریم یانه ؟!

177 بازدید | 13 پست

همسرم می خواد بره شمال ماهم باهاش می ریم از جاده هراز برای تفریح نیست اما مجبورم ماتهرانیم 

ایاالان رفتن از این مسیر در این روزها عاقلانه است؟!

می ترسم مشکلی پیش بیاد اما همسرم فکرنی کنه بهونه می یارم ...چیکارکنم ؟!

فردامی خواد بریم 

از ۱۴۱پرسیدم جواب درستی ندادن برای فردا؟!

آبجی گلم می شه یه فاتحه برای مادرم فاطمه بفرستی🤲❤کاش می توانستم بهترین جای  بهشت را برای مادرم❤ بخرم.مادرعزیزم کعبه من قبله من چه سبکبال پرواز کردی ...چه راحت تسلیم خواست خداشدی امیدوارم نوربه قبرت به باره😭😭😭همیشه در تک تک سلولهای وجودم خواهی بود...❤🌹روحت شاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

اخه برف امده از ریزش کوه و بهمن می ترسم 

پسرم چندماه پیش خواب بددیده بود پاشدگفت بااینکه بچه است توهمون مسیر اسمشونمی دونست من فهمیدم منظورش چیه

آبجی گلم می شه یه فاتحه برای مادرم فاطمه بفرستی🤲❤کاش می توانستم بهترین جای  بهشت را برای مادرم❤ بخرم.مادرعزیزم کعبه من قبله من چه سبکبال پرواز کردی ...چه راحت تسلیم خواست خداشدی امیدوارم نوربه قبرت به باره😭😭😭همیشه در تک تک سلولهای وجودم خواهی بود...❤🌹روحت شاد
فیروز کوه بازه ولی برف شدیده

آها.ولی بنظرم خطرش کمتر از هرازه.هراز باریکه.پیچ در پیچه.پرتگاه زیاد داره

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
اخه برف امده از ریزش کوه و بهمن می ترسم  پسرم چندماه پیش خواب بددیده بود پاشدگفت بااینکه بچه ا ...

نمیشه نرید؟

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی

ممنون از همگی خیر ببینین 

خدا کنه خودش منصرف بشه