2737
2739
بنظرتون قد ۱۸۵ واسه پسر خوبه؟؟یا خیلی کوتاهه

عالیه دیگه کجاش کوتاهه

برای هم آرامش باشیم...🌱💛   خدایا شکرت        عضو گروه بامداد خمار (وزن۵۶ ، قد ۱۶۰ ، هدف ۵۰) من میتونم😍🦋 شروع رژیم (۴۰۱/۱۱/۲۶)   ۱۲/۴ یک کیلو کردم کردم و شدم ۵۵😌   ۱۲/۱۵ (۵۴)😍
بنظرتون قد ۱۸۵ واسه پسر خوبه؟؟یا خیلی کوتاهه

عالیه ک 

این سایت جز تلف کردن وقت و عمرو اینترنتتون هیچکار دیگه ای براتون نمیکنه ...خودمم کم کم میخام برم 💔😐 میدونی بی ارزشی اطرافیانم کی برام ثابت شد؟زمانی که سگ ۱۰تومنی ارزشش برام از قیمت ادم تو دارک وب که ۲۰میلیارده برام بیشتر شد.....تازه تو از ۲۰میلیاردم یا شایدم بیشتر بارزشی اینو یادت نره 😉 خشونت علیه #زنان همیشه یه چشم کبود و دندون شکسته و خلاصه دهن پر خون نیست بابا گاهی وقتا اون اضطراب کوفتیه ک تو جون زن گذاشتن که فکر میکنه باید لاغر تر مهربون تر خوشکل تر #باکره تر خانه دار تر باشه تا خودشنباشه تا برای یه مرد کافی باشه 💔 اره همون نقابی ک تو صورت همه #زنان گذاشتن ازدواج مایه بدبختی و بزرگترین خشونت علیه یه زنه میدونی چرا؟! کدوم مردیه ک برده جنسی شبانه روزی داره بدش میاد کدومشون از کیسه بوکس مفتکی اشپز خدمتکار خیاط ودستگاه جوجه کشی بدش میاد؟ :) #نه.به.ازدواج.با.مرد.ایرانی. #نعلت.بر.زن.ستیزان 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واییییی دختر خالم ۱۷۵هست اندامش عالیههههه 

اصلا بهش نمیخوره قدش خیلییی بلند باشه نه چاقه ن لاغر 

حتی باشگاه هم نمیره 

من چیکار کنم مثل اون شممم💔🥲

هرموقع کارشون لنگه میگن دلمون تنگه... 😄😏
2731
نی نی سایتی ها چقدر ایده آلن همه بالای ۱۶۲ این کوچولوهایی که تو خیابونن همشون منم

من اصلا دوست ندارم دختر قد بلند باشع

دختر ریزه میزش خوبه

اگه دارین اینو میخونین لطفا یه صلوات بفرستین که به عشقم برسم😪🙏(نفرستین دیگه نزاشتن به هم برسیم💔)سوگیلمی بیر گون تاپساز دین تک اونو سویرم اوزجویه یار اولمامیشام😭😭💔من تو این دنیا به هیچکدوم از آرزوهام نرسیدم تو هم روش دلبر😭🖤خیلی بی معرفتی دنیا:)آیگین هسدم🚶‍♀️

۱۷۸_۱۷۹😌

آرزو میکنم خدا یکیو نصیبت کنه که اول رفیقت باشه، بعد عشقت! یکی که درکت کنه و بفهمتت، یکی که وقتی بهم ریخته بودی ریشه هاتو به امید گره بزنه و نزاره از هم بپاشی، یکی که دوستت داشته باشه، ۱۰تا اما واقعی! یکی که رفیق لحظه لحظه ی زندگیت باشه، با خنده هات شاد و با گریه هات غمگین، اونیکه وقتی داشته باشیش یعنی ته خوشبختی، اونو برات آرزو میکنم که قسمت قلب مهربونت بشه..!❤️
2740
نی نی سایت کاربر زیر۱۶۵نداره.اکثرا هم بالای ۱۷۰البته

بنده یه مترو یه وجبم😎

دختر قشنگم ، عزیز مامان من با تو خوشبخت ترینم😍🧿🧚‍♀️.      فکر نکن چون جوابتو نمیدم کسی هستی... اتفاقا چون هیچی نیستی جوابتو نمیدم و حوصله کَل کَل با تو رو ندارم و مهمتر اینکه کاربریمو دوست دارم نمیخوام به خاطر یک عدد هیچ از دست بدم🤗
دیختیریم صید و نیود و نیه🦖🦖

ایری دیگی می خیلی بیلندم 

تصویر پروفایلم عکس کراشمه🥲🤙 بنده کاربر قدیمی میباشم🗞 سلطان تعلیق سایت🤞خیلی ممنون میشم ازم خرید کنید🙂برای خرید انواع لوازم ارایشی،اسپری،ماسک صورت و مو و دور چشم،تونر و سرم،کرم،رژلب،خط چشم،ریمل و...با بهترین قیمت و بهترین کیفیت به خصوصی مراجعه کنید.
2706