2733
2739
دقیقا  مردم دنبال هزار تا آمپول قرص شربت برا بچهاشونن یه ذره بلند تر شن  همینا کتونی لژ ...

اصلا این به کنار،خیلی بده هرکی که بالای ۱۶۵ باشه رو مرد بدونی حداقل با یه لفظ دیگه میگفت بهتر بود اینجوری که گفت بیشتر توهین کرد 

و چه آدمای کوته فکری که خودشونو روشنفکر میدونن! 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من بخاطر نی نی سایت یه مدت روی قدم خیلی خیلی حساس شدم

حتی توی تاپیکای قبلیمم هست

ولییییییی.....بعد یه مدت فهمیدم واقعا قد تاثیر خاصی داخل زندگی نداره...مثلا یکی از دوستام برگشت به من گفت قدش کوتاهه و ناراحته که به چشم نمیاد!یعنی هدف ماها اینه که تو چشم باشیم؟!تو چشم کی واقعا؟!!!!اونی که در آینده شما رو میپسنده از روی اخلاق و رفتار و حالا با چاشنی قیافه هست وگرنه کسی که از روی فقط ظاهر بخواد شما رو بپسنده اصصصصلا بدرد زندگی نمیخوره

دوستاااان...فکر موفقیتاتون باشید.با موفقیتا و تحصیلات خودتون رو معرفی کنید و لذت ببرید...دنیای امروز به افراد موفق نیاز داره...حیفه بخاطر قد با هم دعوا کنید و توهین.... 

🤍From isfahan🤍
حالا به منی که ۱۶۳ ام رحم کن نگو کوتاه😂😒🥲💔😂😂😂😂😂😂😂😂

نه بد ک نیست گلم مطمعناً اونی ک بلنده هم زیبایی داره هم عیب اونی ک کوتاه هم زیبایی داره هم عیب 

ببخشید ناراحت نشو 😿😿😿🌹🌹

2740