2733
2739
عنوان

قبول نکردم شوهرم ماهواره بخره

4543 بازدید | 165 پست
ب لطف سریال های ماهواره الان دیگه خیانت و بی حیایی مد شده...حتی ی درصد اگه احتمال تاثیر بد رو زندگیم داشته باشه میخام اصلا نباشه...نظرتون چیه؟؟؟
خوش تر آن باشد که سر دلبران گفته آید در حدیث دیگران
ما که داریم راضیم شکرخدا تاثیری نداشته
درباره زني كه روياهايش بر باد رفت چه ميداني؟زني كه پله ها را يكي يكي نه كه به يكباره سقوط كرده است،درباره زني كه ميرود، زني كه نطفه هاي هق هقش را در دهان بالش شب عقيم ميكرد چه ميداني؟ زني كه درهجمه ي مردان بيهوده  زنانگيش را فراموش كرد😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
اصلا به این چیزا نیس آدممی که ذاتش بد باشه رو بندازی تو قفسم کار خودشو میکنه ولی کسی که خوب باشه بین هزار تا آدم بدم بزاریشون بد نمیکنن
درباره زني كه روياهايش بر باد رفت چه ميداني؟زني كه پله ها را يكي يكي نه كه به يكباره سقوط كرده است،درباره زني كه ميرود، زني كه نطفه هاي هق هقش را در دهان بالش شب عقيم ميكرد چه ميداني؟ زني كه درهجمه ي مردان بيهوده  زنانگيش را فراموش كرد😢
سایو خوبی خواستم ازت تشکر کنم دیشب کیک درست کردم طبق دستور که نوشته بودی عالی شد خیلی ازت ممنونم
آدمهای ساده را بی هیچ دلیلی دوست دارم آدمهای که خودشان هستند و نقش بازی نمی کنند.سادگی شیک ترین ژست دنیاست
بسسسسسسسسسسیار کار درستی انجام دادی. آفرین به اقتدارت. قطعا تاثیر منفی داره بر زندگیت و تربیت بچه ها. اونایی که می گن تاثیر نداره خودشون رو گول می زنن.
///اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم/// خدای کریم! برای دو فرشته ی پاکی که بهم عطا کردی ممنونم.
منم اصلا قبول نمیکنم تو خونه ماهواره بیاریم اصلا
خدایا شکرت بابت تمام نعمتات...شکرت بابت شوهر خوب و آقا.... شکرت بابت فرزند سالمی که در راه داریم...شکرت که خوشبختیم...هزاران بار شکر خدای مهربون...خانواده سه نفرمونو حفظ کن در پناهت خدای مهربون و رحیم...
2706