2733
2734

هیچطوری

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همینطور ک من وظیفه دارم بچه رو نگه دارم شوهرم هم وظیفه داره

وقتایی ک شیفت شوهرم نباش و توخونه اس من میرم بیرون اولا چون کوچک بود یک ساعت  دو ساعت الان ک بزگتر شده و غذا میخوره راحتم 

باشگاه هم روزای زوج میرم گاهی از 8 و نیم تا نزدیکای دوازده یا بیشتر 

من از همون اول به شوهرم یاد دادم ک مادر بودن دلیل نمیش ک من زندگی نکنم و به فکر خودم نباشم 

بنده خدا همسرم پا ب پای من از همون اول بوده 

وقتاییم ک شوهرم شیفت صبح میبرم دخترم پیش مامانم یا اون میاد 

من محصل طب سنتی هستم به نیت ظهور امام زمان سوال های طبی رو پاسخ میدم خوشحال میشم کمکت کنم 💜🍃
2731

من که مامانمم شهر دیگه اس🥴شوهرمم دو تایم سرکار مغازه دار 

بخدا تا الان قفل قفل بودم 

الان ک‌دوسالشه میتونم بزارم تو صندلی ماشینش بریم پارک جایی

خداخیلی بزرگتر از اونه که بشه باگناه کردن ازش دور شد
من که مامانمم شهر دیگه اس🥴شوهرمم دو تایم سرکار مغازه دار  بخدا تا الان قفل قفل بودم  ال ...

شوهرت مغازه چی داره؟ 

خواهرشوهر نداری؟ یا فامیلی ک نزدیک باش بهت بتونی بزاریش

من محصل طب سنتی هستم به نیت ظهور امام زمان سوال های طبی رو پاسخ میدم خوشحال میشم کمکت کنم 💜🍃
شوهرت مغازه چی داره؟  خواهرشوهر نداری؟ یا فامیلی ک نزدیک باش بهت بتونی بزاریش

لوازم ارایشی،برا ناهار میاد دوباره میره تا ۱۰ شب 

مادرشوهرم و خواهرشوهرم تو همین شهر هستن ولی انصافا نه بهشون نمیبینم که بزارمش،مادرشوهرم تو ۹ ماه بارداری با اینکه میدونست مامانم نیس یه غذا نفرستاد ،منم دیگه انتظاری ازش ندارم

دوماهو نیمه زایمان کردم ۳بار کلا رفتم مهمونی اونم خوته مادرم بقیشو خوته بودم با بردمش دکتر بچه رو 

عضوگروه نارنجی🧡تاریخ شروع ۱۰/۲۵🧡وزن اولیه۷۲😬وزن ثانویه ۱۱/۵:۶۹/۸۰۰😎وزن ثالثیه😅 ۶۸/۶۵۰:۱۱/۱۶😉وزن هدف اول ۶۵🔐هدف دوم۶۰🔐هدف نهایی ۵۸🔐💛من موفق میشم،دیگه وقتی عصبی بشم شکلات نمیخورم نوشابه انرژی زا و چیپس و کیک و کلوچه ممنوع🤧😜،،دوستان،کارآگاهان،کنجکاوان تاپیک اول مال من نیستتت من متاهلم چندساله ازدواج کردم

وقتی فقط یدونه بود یبار با همسرم میرفتیم سه تایی یبار با پسرم دوتایی یبار پدرپسرو میزاشتم خودم میرفتم

حالا ک دوتا شدن یبار چهارتایی یبار سه تایی یبارم جفتشونو تنها میزارم خودم میرم

این برنامه رو هرهفته دارم

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
من که مامانمم شهر دیگه اس🥴شوهرمم دو تایم سرکار مغازه دار  بخدا تا الان قفل قفل بودم  ال ...

مال منکه تو ماشینم نمیشبنه میخواد بیاد پشت فرمون تو بغلم

زندگی یعنی صدای نفس های  عزیزانم 🧿💜

پسرم رو میزارم پیش مامانم و خواهرم خودم بیرون میرم و پیش دوستام البته گه گاهی  

ولی خب پسرم حتی وقتی خونه م بیشتر بهونه اونا رو میگیره چون خواهرم خیلی باهاش جوره و بازی میکنیع

مال منکه تو ماشینم نمیشبنه میخواد بیاد پشت فرمون تو بغلم

منم از ۱۵ ماهگی عادتش دادم قبلش نمینشست،خوراکی ک‌دوس داشت میدادم دستش ،مسیر کوتاه میبردمش 

اینجوری عادت کرد

لوازم ارایشی،برا ناهار میاد دوباره میره تا ۱۰ شب  مادرشوهرم و خواهرشوهرم تو همین شهر هستن ولی ...

خب وقتی هوا خوبه ببرش مغازه برو تنهایی یه دوری بزن از ده دقیقه شروع کن کم کم عادت کنه 

بزار یکم تنها باشی