2733
2739

خودم سلطان سوتی و سر خوردن هستم 🤣🤣🤣🤣 و سلطان خرابکاری تو اشپزخونه 

تو زندگی بیا شعار ندیم عمل کنیم .  یه دختری هستم با همه چی جنگیدم  تا به اینجا رسیدم بازم میجنگم تا به هدفم برسم واسم دعا کنین تا به هدف هام برسم ممنونم . 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بازار بودم میخواستم برم عینکمو بگیرم ی اقایی جلوم داش میرفتم پشتمم چن تا ادم بودن شلوغ بود اون روز اقاعه پله رو ندید داش با کله میافتاد بعد من نم چم بود یهو گفتمم عع ببخشید پله شمارو ندید پشت سریااا منفجرر شدنن انقد خجالت کشیدمم خودم بابت این حرف

2731

همین امروز ما زنگ اول زبان داشتیم تو نمازخونه بعد مباحثی که معلم پا تخته نوشته بود رو تخته موند هیشکی پاک نکرد ما زنگ آخر معلم نیومده بود رفتیم دوباره نمازخانه من داد زدم یکی این گوها رو از پاتخته پاک کنه بعد پشت سرم معلم عربی داشت نماز میخوند وسط نماز یکدفعه بد نگام کرد😐😂💔

اگه سوتی بهتر یادم اومد تعریف میکنم 

با خوانواده شوهرم زندگی میکردم وقتی شوهرم نبود با بچم بد بودن وقتی اون بود مهربون

یه شب مادر شوهرم حواسش نبود ک من اومدم داخل به دختراش داشت میگفت پیش داداشتون اصلااااااااا به بچه‌ش چیزی نگید!!!!

بعد منو دید ساکت شد

منم از بس مظلوم لعنتی بودم

یجوری رفتار کردم که انگار نشنیدم حرفاشونو

یک زنم که در هر شرایط آرامش خودمو حفظ میکنم🤞بعضی وقتا بدون اینکه بدونم چرا تا حد مرگ دلم میگیره😔
2740

سوتی زیاده ولی آخریش داشتم ژله درس میکردم جاریم بغل دستم بود میگفت به منم یاد بده خیلی ژله هات خ‌ب و قشنگ میشن منم جو گیر شدم ژاه رو میخواستم بزارم رو بخار اب تا حل بشه بجای بن ماری گفتم اینجوری رو حالت رز ماری حل میشن اون نفهمید ولی خودم آخر شب انقد خندیدم به خودم 😂😂😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅

۱۲ یا ۱۳ سالم بود. دختر همسایه اومد گفت چاییمون تموم شده یه استکان چایی میخوام. منم یه استکان چایی واسش ریختم!!!!!!!

بردم براش از خنده داد زد گفت نه یه استکان چای خشک میخوام... 🤣🤣🤣🤣

آقا هستم... اما چرا اینجام؟ آقا میخوام رُمان و ترانه بنویسم. باید اینجا به مکالمه ها و چت ها دقت کنم. خیلی خیلی واسم مهمه. پیج ترانه من تو اینستا: hamid.davit