2733
2739

خوشحال میشین یا ناراحت؟ و چه فکری می کنید

آدم هارو هر طور ببینی خودت همونطوری هستی محبت نیرومندترین و قوی ترین سلاح است😇

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

به عنوان یه آقایون شناسِ ماهر میگویم😂✋️

اول پرهاشون میریزه

دوم باخودش میگه این دختره رَد داده ها

سوم‌ باخودش تصمیم میگیره بهت بگه کی؟ بامن بودین؟  و میگه  بعد تو میگی بله مگه جز شما آقای فلانی دیگه ای هست

چهارم سکوت میکنه باخودش میگه نه دختره زده با ل ا😂

پنجم  تو دلش میگه چیکارکنم یاابالفضل😥

ششم میگه بزاردختره رو یکم اسگل کنم، میگه باید با پدرمادرم مطرح کنین

خیلی سرسنگینم باشه و خشک باشه برمیگرده میگه اصلا شوخی جالبی نبود، بعد میگی من اصلا شوخی نکردم  و حدی بود میگه پس جدی جوابتونو میدم هیچ وقت

کلا مردا کسی جلوترازخودشون بره ابراز علاقه کنه و بهشون بگه دوستت دارم مثل میگ میگ در میرن😊

کاربریم لغو شده واسه همین تاریخ عضویتم تازست🤕😥نامردی یعنی حرف بدی نزنی حتی تاپیک هم‌نداشته باشی ولی لغو کاربری بشی😭زندگیم تشکیل شده از عشقم و پسرم میمیرم واسه جفتشون❤یک بانو که قبلاً شاغل بوده ولی الآن شاغل در بخش مادریه😍
مغرور میشه فقط

دقیقا از فردای اون روز چون میدونه بهش نظر داری سعی میکنه آزاربیشتری برسونه که لذت بیشتری ببره از اینکه میبینه یکی دیوونشه

کاربریم لغو شده واسه همین تاریخ عضویتم تازست🤕😥نامردی یعنی حرف بدی نزنی حتی تاپیک هم‌نداشته باشی ولی لغو کاربری بشی😭زندگیم تشکیل شده از عشقم و پسرم میمیرم واسه جفتشون❤یک بانو که قبلاً شاغل بوده ولی الآن شاغل در بخش مادریه😍