2737
2739

خودمو مثال میزنم ؛ مثلا میگفتم وای اگه گوشیمو عوض کنم دیگه هیچی نمیخوام حالم عالی میشه ؛ ولی ذوقش نهایت چند روز بود برام ؛ بعدش خوشحال ک نبودم هیچ پشیمونم شدم از خریدش ؛ هرکار میکنم قانع نمیشم ؛ همش ی چی دیگه میخوام ک حالم خوب شه ؛ اونم خیلی سریع ؛ قبلا مثلا ب این فک میکردم ک چند سال دیگه فلان چیزو بخرم خیلی ذوق و انگیزه داشتم ولی الان بهش برسمم خوشحال نمیشم نمیدونم چ مرگمه 😣 خیلی کلافم 😖

مثال دنیا مثال اب شور هر چی بخوری باز تشنه تری

شما هم تو گوشی هزارتا اسکرین شات دارین ک هیچوقت نمیخونیدش ... توی اینستا کلی پست ذخیره کردین ولی یبارم بهش سر نزدید یا فقط من اینطورم  😑😐 سنگین ترین عمل در روز قیامت صلوات بر حضرت محمد ص و خاندانش هستش حتی اگ وقتم تو این سایت گاهی تلف شده ولی همراه نی نی سایتی ها ترازوی عمل خوبم سنگین تر شده با صلوات پی در پی فرستادن 😁چ فرهنگ خوبی داره اینجا ....حالا ی صلوات منو مهمون کنید تشکر 😜علت انتخاب پروفایلم اینه ک در روز شهادت حضرت رقیه عضو اینجا شدم هیچ چیز این دنیا اتفاقی نیست شاید هزاران درس ازینجا گرفتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم روال طبیعت و قانونش اینه ادم همیشه چیزای جدید طلب میکنه 

ن ببین میدونم ک چیزای جدید بخوایم طبیعیه ؛ ولی من قبلا امید داشتم انگیزه داشتم ذوق میکردم مثلا فک میکردم چند وقت دیگه فلان چیزو میخرم ولی الان میگم خب بخرم ک چی ؟ چی میشه مثلا ؟ 

2738
خیلی عالیه این قدرشو بدون ؛ من خیلی کلافم از دست خودم 😣

ببخش اینجا میپرسم تو یه تاپیک میگفتی لرزش قلب گرفتی.منم یک هفتس وضعم اینه ضربان قلبمم بالاس قبلش هیییییچ مشکلی نداشتم براشم امروز تاپیک زدم.شما خوب شدین؟قبلش مشکلی داشتین یا یهو شد؟دکتر من میگه شاید یه ویروس جدیده میزنه به قلب من موندم دیگه

هرکس به اندازه فرهنگ و ادب خانوادگیش نظر میده.پس درست صحبت کنیم😊

به نظرم چون دیگه شاد نیستیم، همه یه جور غمی دارن با خواسته هاشون میخوان شادی به دست بیارن که شادی سطحیه و سریع از بین میره بعد با غصه میگه کاشکی اینم داشتم، اونم داشتم و همینطوری ادامه داره معلوم نیست دل خوش مو کجا گمش کردیم؟ 

یه صلوات برای حاجت رواییم💕🦆💕🦆💕🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆💕🦆💕🦆💕
ببخش اینجا میپرسم تو یه تاپیک میگفتی لرزش قلب گرفتی.منم یک هفتس وضعم اینه ضربان قلبمم بالاس قبلش هیی ...

اره چند روز اینجوری بودم بهتر شدم ؛ من چند شب پیش بچم و تو پارک واس ۵ ثانیه گم کردم خیلی ترسیدم از همون شب تا دو روز بعدش لرزش قلب داشتم بهتر شدم الان 

اره چند روز اینجوری بودم بهتر شدم ؛ من چند شب پیش بچم و تو پارک واس ۵ ثانیه گم کردم خیلی ترسیدم از ه ...

الهی عزیزم.ترسیده بودی پس.سلامت باشین همگی

هرکس به اندازه فرهنگ و ادب خانوادگیش نظر میده.پس درست صحبت کنیم😊