2737
2734

بچه ها بعدا تو زندگی براتون مشکل یا موردی نداشته؟

مخصوصا از سمت خانواده‌ ها

کلا نصیحتی چیزی در این مورد ندارین؟

واحد اندازه گیری خوشبختی : نفس های مادر بر ثانیه             کاربری توسط دوتا دوست که شبیه خواهرن اداره میشه❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من دوست بودم تازه نامزد کردم.ببین اگر طرف دختر باز باشه اصلا خوب نیست بگه نمیدونم میخام تورو بگیرمو همرو امتحان کردمو این حرفا چرته ولی اگر کلا تو اولیناش بودی ادم دختر بازی  نیست اره اتفاقا عااااالیه قشنگگگگ خوبو بدشو میفهمی .ما الان دیگه کامل میشناسیم همو و جفتمون تاحالاخیانت نکردیم چون اولینای هم بودین

2738

نه همه چی خوب بوده خیلی راضیم.

خانواده ها هم اونایی که یه مقدار سنتین اصلا به روی خودشون نیاوردن که آشنایی چجوری بوده هیچوقت به زبون نیاوردن!

اطرافمم الان بیشتر ازدواجا همینجوری شده و همه هم خدا رو شکر خوشبخت و راضین.

نصیحتم اینه که دوست رو هم باید با وسواس انتخاب کرد حتما شخص مناسبی باشه و هروقت احساس کردین مناسب نیست اون رابطه رو تموم کنین به خاطر احساسات ادامه ندین.

چیزی که از اطرافیان دیدم اکثر اونایی که دوست شدن مخصوصا اقایون به کارشون ادامه میدن که دیگه میشه خیا ...

یه مقدار حرفتون برام عجیب بود

واحد اندازه گیری خوشبختی : نفس های مادر بر ثانیه             کاربری توسط دوتا دوست که شبیه خواهرن اداره میشه❤❤❤

ن دوست نبودیم سنتی ازدواج کردیم

ولی باهم فامیلیم و قبلا همدیگه رو دیده بودیم

سنم کم بود از عشقو عاشقی نمیدونستم ولی بعد عقد عاشقش شدم 

الان سه ساله عقدیم و خداروشکر عاشق همیم

2706