2737
2739

تازه چی شده؟؟؟

نه ایمانی ،نه پرستشی ،نه معبودی،خودشان ب جان خودشان افتاده اند! راه ب راه دل میبرند و دل میشکنند! این بود اشرف مخلوقات؟! این را از پچ پچ فرشته ها شنیدم. که خدا گفته بود ب حال خودشان رهایشان کنید برگردید!!!🥀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قشنگ از خواب بیدار شو، دوباره تایپ کن ببینیم چی شده 

هر چه تبر زدی مرا زخم نشد جوانه شد 👊🌱 هم مرگ بر جهان شما نیز بگذرد... هم رونق زمان شما نیز بگذرد... بادِ خزانِ نکبتِ ایّام ناگهان... بر باغ و بوستانِ شما نیز بگذرد... در مملکت چو غرّشِ شیران گذشت و رفت... این عوعو سَگانِ شما نیز بگذرد... آن کس که اَسب داشت غبارش فرو نشست... گَردِ سُم خَرانِ شما نیز بگذرد.... شب همیشه شب نمی‌مونه ✌️😇🌞🌄
2728

درست تصمیم بگیر شوهرتم تازه ودر شده ف نکنم خیانت کنه اصلا حقوقم ک ب خودت میرسه دلیلی نمیبینم؟؟؟؟؟؟؟؟😉😟😟😟😟😟😟😟😟😟😟😟😟

نه ایمانی ،نه پرستشی ،نه معبودی،خودشان ب جان خودشان افتاده اند! راه ب راه دل میبرند و دل میشکنند! این بود اشرف مخلوقات؟! این را از پچ پچ فرشته ها شنیدم. که خدا گفته بود ب حال خودشان رهایشان کنید برگردید!!!🥀

چی شد؟؟؟نفهمیدم

فقط 25 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
2738
عزیزم قشنگ از خواب بیدار شو، دوباره تایپ کن ببینیم چی شده 

طرف آقاست

طرف آقاست

خب حرفمو پس میگیرم، حالا من اصلا عزیزم نمیگم ها، واسه این ک ناراحت نشه از حرفم گفتم عزیزم ک سوتفاهم پیش نیاد... زدم به کاهدون😑

هر چه تبر زدی مرا زخم نشد جوانه شد 👊🌱 هم مرگ بر جهان شما نیز بگذرد... هم رونق زمان شما نیز بگذرد... بادِ خزانِ نکبتِ ایّام ناگهان... بر باغ و بوستانِ شما نیز بگذرد... در مملکت چو غرّشِ شیران گذشت و رفت... این عوعو سَگانِ شما نیز بگذرد... آن کس که اَسب داشت غبارش فرو نشست... گَردِ سُم خَرانِ شما نیز بگذرد.... شب همیشه شب نمی‌مونه ✌️😇🌞🌄
2706