2737
2734
عنوان

جای تیغ چجوری از بین می‌ره

1406 بازدید | 15 پست

بچه ها لطفاً کمکم کنین. من یه دختر ۱۷ سالم ک حدود یه سال یا کمتر پیش خودزنی میکردم .

اول خیلی کم در حد دو سه تا خش ک چند قطره خون ازش میومد ولی بعد کم کم بهش اعتیاد پیدا کردم سر هر بهونه ای خودمو مینداختم تو حموم با تیغ به خودم صدمه میزدم . تاااااااا دفعه آخر خیلی بی خود و بی جهت اینکارو انجام دادم ولی خیلییییی عمیق . خون زیادی از دست دادم یادم از حال رفتم . وقتی به هوش اومدم کف حموم خونی بود . 

ولی اهمیت ندادن انگار هنوز داغ بودم و نمی‌فهمیدم اصلاااا درد نداشتم .سریع حموم شستم واومدم بیرون دیدم اِ خونش بند نمیاد .به هر سختی بود دستمو باند پیچی کردم و خوابیدم . روز بعد رفیقم دید کلی باهام دعوا کرد ولی اصلا انگار هیچ احساسی نداشتم انقد سرد شده بودم ک اگه کسی می‌دیدم می‌گفت روح ندارم . گذشت گذشت و من منتظر بودم کاش خوب بشه تا دوباره خود زنی کنم . ولی هر چی بیشتر صبر کردم بد تر شد . اول قهوه ای بود و از وسط دستم یه شکاف خیلی بزرگ بود ولی کم کم پوستم پر شد و گوشت اضافه داد . الآنم دیگه از اون موقع خیلی گذشته ولی گوشت دستم صورتیه و پوست اضافه داره .‌تازه ازدواج کردم و الان تو عقدم نمی‌دونم چجوری به شوهرم نشون بدم . یعنی هنوز ندیده چون خیلی میترسم . 

لطفاً کمک کنین چیکار کنم‌؟😢

لیزر

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

تا تازه اس برو دکتر با لیزر رفع میشه

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برو دکتر شاید با لیزر بهتر شد 

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)

نترس 

والا من الان خیلی پشیمونم از کارم😅

هر چند بعد اون خیلی قوی تر شدم چون فهمیدم ارزششو نداشت همچین کاری کنم 

من از پمادای زخم مخصوص که دکتر نوشت استفاده کردم کم کم داره می‌ره

امروز به خودت قول بده از دیروزت یکم بهتر باشی.فقط یک درصد بهتر از دیروزت باش.مهم نیست زندگیت اون طور که میخواهی نیست.مهم نیست،آدمای اطرافت چجوری هستن.مهم نیست اگه از خودت خیلی راضی نیستی.فقط این مهمه که تو همون آدم دیــروز نباشی،یعنی امروز آدم جدیدی باشی!فقط یک درصد،کمتر به افکار منفیت فکر کن،یک درصد بیشتر بخند،یک درصد بیشتر شاد باش،یک درصد آروم تر باش،یک درصد بیشتر به رویاهات فکر کن،فقط یک درصد کافیه برای امروز.اگه میخوای تغییر کنی،نیاز نیست که یک شبه متحول بشی از (یک درصــد)شـروع کــن!با احترام درخواست دوستی قبول نمیکنم و آقایون بی زحمت در تاپیکای بنده حضور پیدا نکنند و پستی نذارند.لینک ناشناس:https://harfeto.timefriend.net/16752039893414
2738

عین من ولی خب با این تفاوت ک شوهرم میدونست قبل دوست بودیم بهش گفته بودم و دیده بود بعدها ک دعواها پیش اومد کتک خوردم گفتم میرم پزشک قانونی اونم برگشت گف اره اتفاقا برو خودزنیاتو ببینن بفهمن روانی هستی مهریم بهت نمیدن😐🥲💔فک میکنم اخه چرا باید همچین حماقتی میکردم ک بخاطرش تحقیر بشم اگر تازس برو دکتر لیزر کن من پام اوضاعش خرابه ولی نرفتم 

2706