2733
2734
عنوان

امشب نامزدم...

2876 بازدید | 17 پست

نامزدم یه عمو داره اصلا ادم خوبی نیس به خانومش خیانت کرده هزار بار و درحال جدایی و خانومش قهره

حالا نامزد منم تو اون شهر دانشجوعه هر از گاهی میره پیش عموش... امشب اونجا بود بعد عکس فرستاد داشتن قلیون و مشروب میخوردن😶😳خیلی تعحب کردم خیلی نامزد من فرهنگیه اهل اینکاراام نیس ولی چیزی نگفتم بعد رفتاراشم عوض شده بود همش میخندید شوخی میکرد ولی باحال بود😂حالا بنطرتون من اشتباه کردم چیزی نگفتم از نظر اعتقادی مشکلی ندارم 

جنگ بلد؛ولی صلح طلب🤷🏻‍♀️

معذرت میخوام بهش میخوره بی جنبه باشه 

میشه برای شادی روح مهتابم (خواهرم که جوون و پر از آرزو از دنیا رفت )صلوات بفرستید 💔                                          دختر فرفریم سه ساله شدی 👧  میدونی که قشنگترین اتفاق زندگیه منو و باباتی من همه چیتو دوست دارم حتی وقتی میری بغل بابات و دیگه منو یادت میره 🤕 حتی وقتی که باهام لج میکنی میشینی جیغ میزنی و از حرص قرمز میشی 😕 حتی وقتی که من حواسم نیست یهو جیم میشی و بعدش میبینم ت ر زدی به جایی / حتی وقتی گریه میکنی و بغلت میکنم باحرص موهامو میکشی / شاید ی روزی بزرگ شدی و این سایت باشه و بیای امضامو ببینی 😐  مادر یعنی: همه دردات مال من/       یاخچی که وارسان ♡                     دکتر انوشه راست میگه که : گیریم عذر خواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی /؟!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عموش مثال یسری آدماست که بدرد زندگی مشترک نمیخورن ولی رفیق خوبی میشن. اتفاقا فرصت خوبیه ببینی چقدر شخصیتش قویه تا دوران آشنایی و نامزدی هست. جدی تر که شدین رفتین زیر یه سقف ارتباطشون کمرنگ میشه.

به تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰ ازین سایت میرم. دلیلشم خانوما فیس افاده ای حیوون گریز بی درک و منطق و سطح دغدغه در لول وای شوهرم مادرشوهرم جاریم دماغ عملیم.
2738
از چ لحاط؟

میگی اهل این کارا نیست فرهنگیه 

یبار با عموش نشسته این کارو کرده 

از کجا معلوم فردا روزی عموش جور دیگه روش تاثیر نذاره 

از الان جوری نشون بده ک حدش رو بدونه 

میشه برای شادی روح مهتابم (خواهرم که جوون و پر از آرزو از دنیا رفت )صلوات بفرستید 💔                                          دختر فرفریم سه ساله شدی 👧  میدونی که قشنگترین اتفاق زندگیه منو و باباتی من همه چیتو دوست دارم حتی وقتی میری بغل بابات و دیگه منو یادت میره 🤕 حتی وقتی که باهام لج میکنی میشینی جیغ میزنی و از حرص قرمز میشی 😕 حتی وقتی که من حواسم نیست یهو جیم میشی و بعدش میبینم ت ر زدی به جایی / حتی وقتی گریه میکنی و بغلت میکنم باحرص موهامو میکشی / شاید ی روزی بزرگ شدی و این سایت باشه و بیای امضامو ببینی 😐  مادر یعنی: همه دردات مال من/       یاخچی که وارسان ♡                     دکتر انوشه راست میگه که : گیریم عذر خواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی /؟!
متوجه نشدم گنگ گفتید

ای بابا خوبه معلم نشدم😂 اینکه میگی عموش خیانت کرده و... عموش شوهر بدیه ولی دلیل نمیشه رفیق بدی هم باشه.

بقیهشم که واضحه نامزدت دیدی عوض شد یا شبیه عموش شد میفهمی این آدم شخصیتش محکم نیست رنگ عوض میکنه.

به تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰ ازین سایت میرم. دلیلشم خانوما فیس افاده ای حیوون گریز بی درک و منطق و سطح دغدغه در لول وای شوهرم مادرشوهرم جاریم دماغ عملیم.
2706