2737
2734
عنوان

هدیه برای مادرشوهر

464 بازدید | 29 پست

به همسرم میگم برای مادرت به عنوان هدیه روز زن و تولدش که شنبه هست یه کارت هدیه ۵۰۰ تومنی بگیر 

میگه فردا رفتی بازار براش یه بلوز یا روسری بخر در حد ۲۰۰ تومن 😐 

به نظرتون چه کنم؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نمیدونم شرایطت چطوریه ؟ ولی من خودم به شخصه دوست دارم کسی که قراره بهم کادو تولد بده ، براش مهم باشه و وقت بذاره یه چیزی بخره برام . نه اینکه گرون باشه ها ، نه . منظورم اینه که یه چیز صد تومنی برام با ارزش تر از صد تومن پوله 

2738
بهش بگو خود بلیز یا روسری انقدر گرون شده با٢٠٠تومن نمیشه چیز خوبی خرید مادر شوهرت به شما کادو چی داد ...

هیچی نمی‌ده 

البته شهرستانن 

قبلا هدیه میداد ولی امسال هیچی فقط زنگ زد تبریک گفت 

برو‌بگرد یه چیزی پیدا کن بیشتر از دویست هم شد خوب بود بگیر از قبل هم به همسرت بگو ممکنه بیشترم بشه 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
خودشیرینی نکن لیاقت ندارن

قضاوت کار خوبی نیست شاید واقعا لیاقتشو داره نمیشه همه رو بایه چوب روند

بر چهره دلربای مهدی صلوات 💚💚💚   💚💚💚                اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل الفرجهم .                            اللهم عجل الولیک الفرج  به حق مادر پهلو شکسته 💔
نمیدونم شرایطت چطوریه ؟ ولی من خودم به شخصه دوست دارم کسی که قراره بهم کادو تولد بده ، براش مهم باشه ...

وقتشو ندارم برم بگردم بازار آخه 

سر کار میرم وقتم پره 

همیشه براش هدیه می‌گرفتم حتی پارسال براش یه اشارپ شیک بافتم که امسال مدلشو تو بازار دیدم با جنس نخ معمولی ۶۰۰ تومن 

ولی حس میکنم پول بدیم بیشتر به چشمش بیاد

شنبه روز مرد هس  مگه کادو روز مادر رو ندادید

شهرستان هستن و ما پنجشنبه گفتیم بریم بعد چندین ماه سر بزنیم 

دفعه پیش که رفتیم برا همسرم بدون مناسبت یه شال گردن و برای من یه صندل گرفته بود 

2706