2733
2739
عنوان

فقط میخوام درد دل کنم لطفا بیاین

211 بازدید | 30 پست

سلام دوستان میخواستم چنتا کلمه حرف دلمو اینجا بزنم چون جایی رو ندارم اونجا حرفامو بزنم خانما من چن روزه متوجه شدم افسردگی دارم اونم از نوع شدیدش چرا کسی نیس حالمو درک کنه همه فقط قضاوتم کردن کاش انقد احساس تنهایی نمیکردم آدمی هم نیستم با کسی درد دل کنم میدونم کسی درکم نمیکنه خدایا چرا باید وقتی فقط ۲۲ سالمه انقد حال روحیم خراب باشه چرا من خدایا کاش میشد اون موقعه ک حالم بهتر بود بیشتر قدر میدونستم خدایا خسته شدم از این وضع کاش یه جوری کمکم میکردی کاش حداقل بیشتر درکم میکردن بابا من مریضم بخدا کارام دست خودم نیس چرا انقد باهام بد تا میکنین چرا یه حرفی میزنین دلمو میشکونین چرا ضعفمو به روم میارین خدایا چشام گریونه فقط کمکم کن امشب فقط تا تونستم بی‌صدا گریه کردم 

دختر گل مامان خوش اومدی به زندگیم😘😘😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را انگار افسردگی رو کسی درک نمیکنه پس کمکی نمیتونه بکنه

میگن همش تلقینه یکی نمیگه چرا انقد پرخواب شدی عصبی شدی بی حوصله شدی دردت چیه فقط قضاوت

انشالله شما چرا

امشب یه اتفاق بد افتاده برامون حالم خیلی بده ان شاء الله تا فردا ختم بخیر بشه 

تقصیر دلم نیست تماشای تو زیباست ❣️برای خونه دارشدنم دعا کنید🙏برای شفای مادرم خیلی دعا کنید ممنون🌷
2738
امشب یه اتفاق بد افتاده برامون حالم خیلی بده ان شاء الله تا فردا ختم بخیر بشه 

انشالله عزیزم مشکلت حل بشه صلوات فرستادم برات

منم خیلی گرفتارم امروز و کلا با گریه سپری کردم .فقط از خدا می‌خوام منو راحت کنه و مرگمو برسونه 

چرا مرگ عزیزم انشالله مشکلاتت حل بشه

انشالله عزیزم مشکلت حل بشه صلوات فرستادم برات

مرسی عزیزم همچنین

تقصیر دلم نیست تماشای تو زیباست ❣️برای خونه دارشدنم دعا کنید🙏برای شفای مادرم خیلی دعا کنید ممنون🌷
2706