2733
2739
عنوان

مدرسه دولتی یا غیر انتفاعی

2875 بازدید | 26 پست
سلام راستش من دو دلم خودم الان غیر انتفاعی نوشتم پسرمو اما همه دلمو خالی میکنن میگن مگهدچه فرقی داره نمیدونم بچت پاستوریزه بار میاد پول الکی نده معلمهای دولتی بهترن غیرانتفاعیا بازنشسته ها رو میارن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

در کل که غیر انتفاعی بهتره. اما خب جو اکثرشون جوریه که هر کی پولدارتره عزت و احترام بیشتری داره. مخصوصا تو مقطع ابتدایی
خدایا همون که تو میخوای درسته. ولی یکمم اونو که من میخوام به خوشی قاطیش کن. آمین..... 🙏🙏
2728
دولتی خیلی بهتره از اول بجت فک میکنه تافته جدا بافتس و تو دولتی معلما خیلی خیلی بهترن مکه اینکه مدرسش ازین غیرانتفاعی های دو زبانه باشه اونا خوبه
هاپوی ناز نازیه من دوستت دارم فندق خان
اگه ابتداییه که فرق خاصی ندارن معمولا اما راهنمایی و دبیرستان حتماااااا غیر انتفاعی باشه اونم غیر انتفاعی خوب.مخصوصا که مسره
خدایا همون که تو میخوای درسته. ولی یکمم اونو که من میخوام به خوشی قاطیش کن. آمین..... 🙏🙏
اگه ابتداییه به نظرم ببر دولتی دولتی هم معایب خودشو داره. کلاسا شلوغن. همه نوع بچه و خونواده ای هست.
2738
قطعا غیرانتفاعی مخصوصا غیرانتفاعی های خوب و معروف واقعا هم جوش و هم از لحاظ درسی با دولتی ها و حتی نمونه دولتی ها خیلی متفاوته به حرف بقیه کوش نکن هر غیرانتفاعی ای هم خوب نیستن غیرانتفاعی های معروف و خوب منظورمه
به استفاده از برچسب های تبعیض جنسیتی ( ترشیده .متعلقه.داف . پیر دختر . منزل . ضعیفه . پسرزا . دست خورده . مطلقه .مردیه واسه خودش . خواب زن چپه و ... ) پایان دهیم تا جنس دوم حساب نشویم.
کلا بستگی به مدرسه ش داره...هم غیرانتفاعی خوب داریم هم دولتی خوب...ولی به نظر منم ابتدایی دولتی بره بهتره و از راهنمایی بره غیرانتفاعی
شادماتی همه جا پشت در است، در گشودن هنر است! 
الیس اکه ابتدایی مدرسه ی خوبی نباشه برای راهنمایی و دبیرستان معلوم نیست امتحان ورودیشون رو قبول بشه
به استفاده از برچسب های تبعیض جنسیتی ( ترشیده .متعلقه.داف . پیر دختر . منزل . ضعیفه . پسرزا . دست خورده . مطلقه .مردیه واسه خودش . خواب زن چپه و ... ) پایان دهیم تا جنس دوم حساب نشویم.
دولتی خوبه. شلوغ تره،بچه اجتماعی تر میشه. مخصوصا اگه پسر باشه. غیر انتفاعی ها اون شور و شلوغی دولتی هارو ندارن. شوهرم سرباز که بود میگفت یه عده تو پادگان گریه میکردن،تو جمع نمیومدن و... اکثرا اینایی بودن که خیلی تو توجه بودن،مدرسه های غیر دولتی درس خونده بودن،تو شلوغی نبودن.
دانش حقیقی این است: همه بدانیم که نادانیم.سقراط http://iranam.blog.ir
جو دولتی ها اصلا خوب نیست قابل مقایسه با غیرانتفاعی های خوب نیست از ابتدایی هم غیرانتفاعی بذار که سطح بجت از اول خوب بیاد بالا و راهنمایی و دبیرستان خوب قبول شه
2706