2733
2734
عنوان

جاری ندید بدید

1106 بازدید | 35 پست

برادرشوهرم هیچی نداشت خیلی وضعشون پایین بود حالا داره کارشو جدا میکنه از صاحب کارش واسه خودش کار کنه هنوز هیچی نشده جاریم انقدر پز میده در صورتی که همسر من از اول وضعش خوب بوده

من نمیدونم اینا وضعشون حالا توپ شه چطوری میخوام‌ این ندید بدید رو تحمل کنم😂🤦‍♀️

واسه چی خو اهمیت میدی

گفتم حالا بزار این ی بار کتابای این شکلی بخونم...ی بار یه کتاب مذهبی بخونم شاید واقعا حال دلمو خوب کرد شاید اون چیزی نبود ک من فک میکردم....که دیدم کتاب به مجنون گفتم زنده بمان رسید دستم🥲 حال دلم چیشد؟ فرق نکرد ...خیلییی فرق کرد الانم ی رفیق دارم به اسم داداش همت...رفیق شهیدم خیلی دوست دارم💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ذوقشو داره بچم بذار پز بده چی ب ما میرسه یا کم میشه 

بذار حال کنه 

میشه برای شادی روح مهتابم (خواهرم که جوون و پر از آرزو از دنیا رفت )صلوات بفرستید 💔                                          دختر فرفریم سه ساله شدی 👧  میدونی که قشنگترین اتفاق زندگیه منو و باباتی من همه چیتو دوست دارم حتی وقتی میری بغل بابات و دیگه منو یادت میره 🤕 حتی وقتی که باهام لج میکنی میشینی جیغ میزنی و از حرص قرمز میشی 😕 حتی وقتی که من حواسم نیست یهو جیم میشی و بعدش میبینم ت ر زدی به جایی / حتی وقتی گریه میکنی و بغلت میکنم باحرص موهامو میکشی / شاید ی روزی بزرگ شدی و این سایت باشه و بیای امضامو ببینی 😐  مادر یعنی: همه دردات مال من/       یاخچی که وارسان ♡                     دکتر انوشه راست میگه که : گیریم عذر خواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی /؟!
مطمئنی تو از الان حسودی نمیکنی

اره این سوال منم هس😂😑

گفتم حالا بزار این ی بار کتابای این شکلی بخونم...ی بار یه کتاب مذهبی بخونم شاید واقعا حال دلمو خوب کرد شاید اون چیزی نبود ک من فک میکردم....که دیدم کتاب به مجنون گفتم زنده بمان رسید دستم🥲 حال دلم چیشد؟ فرق نکرد ...خیلییی فرق کرد الانم ی رفیق دارم به اسم داداش همت...رفیق شهیدم خیلی دوست دارم💚
2738
وقتی همسر من از همون اول چندین برابر برادرشوهرم سرمایه داره و از لحاظ کاری تو جامعه هم خیلی سرتره چر ...

خداروشکر که دارید برادرشوهرتم هنوز کاری نکرده و... تو سریع تایپیک زدی حرف از جاری و ندید بدید بازی و کی داره و کی نداره میزنی به نظرت هر کس دیگه هم باشه چه فکری میکنه؟ 

همراهت میایم تاخر راه و  هیچ نمی پرسم هرگز❤️با تو اول کجاس.... باتو آخر کجاست.... ❤️❤️👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍👨
خب پس پیگیری گلم 🙄😂

نه جانم من اذیت میشم وقتی یکی حتی بالاتر از خودم بخواد بیاد بهم هی پز بده چون اصلا پز دادن تو کتم نمیره اگه چیزی باشه ادم میبینه نیازی به پز نیست(چیزی که عیان است چه حاجب به بیان است)

حالا چه برسه اونی که ازم پایین تره رو تحمل کنم🤦‍♀️

2706