2737
2739
من هلاک خورشت ماستشم.ینی ۱۰کیلو بذاری جلوم تمومش میکنم.البته از جای خوب بخری

دلم دوغ و گوشفیل خواست 🤤🤤☹️

موفقیت در این نیست که چه چیزی در پیش رو داریم، موفقیت در این است که چه چیزی در پشت سر به جا می‌گذاریم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هلاک خورشت ماستشم.ینی ۱۰کیلو بذاری جلوم تمومش میکنم.البته از جای خوب بخری

من برعکس اصلا دوست ندارم ولیییییییییییی جونمو میدم واسه بریونیشششش🤤😋😋😋😋من هربار بابام میاد اصفهان میگم واسم بخر بیار😂🤣هلاکما هلاااااک 

عسلللل عسلللللل😂🤭

2731
ولی خدایی میگن اصفهان نصف جهان تمام خیالاتم باسفر به اونجا ازدست دادم دوروزه کل شهرش رو گشتیم چیز خا ...

من خودم رشتی هستم 

اما اگر قراره همیشه یه شهر برم برای سفر .اصفهان رو انتخاب میکنم

پس که زیباست و روح آدم تازه میشه😍😍

2738

خدایی هر شهر ایران قشنگی خودش رو داره و همه مدل شهری داره ❤️😍 همش قشنگه 

غذاهای متفاوت و محلی و فرهنگهای مختلف... 

مخصوصا غذاهای مخصوص هر شهر 🤤😍

موفقیت در این نیست که چه چیزی در پیش رو داریم، موفقیت در این است که چه چیزی در پشت سر به جا می‌گذاریم. 
من یه سفر یک روزه به اصفهان داشتم فقط وقت کردم سی و سه پل و پل چوبی و نقش جهان برم، واقعا خیلی لذت ب ...

اره اصفهان شهرخوبیه منم یه بار یه روزه رفتم با اینکه بغل گوشمه اصفهان😂🤦ولی اره شهر خوبیه ما باغ پرندگان و سی و سپل و میدون امام رفتیم

پاریس 

آقایون تو تاپیکام نیان/ آره دلم میخواد برم جایی که آدماش از دختر دار شدن هم خوشحال بشن برم جایی که با بچه دار شدن مقدس نشم با ازدواج کردن کامل نشم به عنوان یه انسان ارزشمند باشم و حق و حقوق داشته باشم 
من نگفتم جای مذهبی گفتم اصفهان چیز خاصی نداره که اینقدر ازش تعریف کردن واقعا تالش و استارا قشنگن کیش ...

خب اصفهان شهر خیلی خیلی تمیزیه وقتی اصفهانی باشی هرجا بری مخصوصا شمال و جنوب حالت از کثیفی بهم میخوره 

و صفه حقیقتش خیلی قشنگتر از بام تهرانه 

تهران چیه خدایی باز رامسر بهتر از تهرانه 

من خودم رشتی هستم  اما اگر قراره همیشه یه شهر برم برای سفر .اصفهان رو انتخاب میکنم پس که زیبا ...

منم اصفهانی ام عاشق رشت 😍😍😍😂😂❤️تشریف بیارید حتما عزیزم 

بیا بریم برات بریون بخرم 🤤

2706