2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وای منم خدا کنه قبل از خواهرومادرم بمیرم. منم هیلی وابستشونم

چه ها با جـــــــان خود♡. دور از رخ جانان خــــــود کردم. مگــــر دشمن کند این ها. ♡ک من با جــــــان خود کردم.♡ طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری♡. غلط میگفت♡. خود را کشتـــــــــم و درمــــــان خود کردم♡. ☆به قول شاعر ☆شبهای هجر را گذرانده ایم و زنده ایم..... ♡مارا به سخت جانیه خویش این گمان نبود♡

داغ عزیز خیلی سخته 

منم دوسدارم خودم قبل عزیزام بمیرم 

چون دیگه طاقتش رو ندارم

میشه برای شادی روح مهتابم (خواهرم که جوون و پر از آرزو از دنیا رفت )صلوات بفرستید 💔                                          دختر فرفریم سه ساله شدی 👧  میدونی که قشنگترین اتفاق زندگیه منو و باباتی من همه چیتو دوست دارم حتی وقتی میری بغل بابات و دیگه منو یادت میره 🤕 حتی وقتی که باهام لج میکنی میشینی جیغ میزنی و از حرص قرمز میشی 😕 حتی وقتی که من حواسم نیست یهو جیم میشی و بعدش میبینم ت ر زدی به جایی / حتی وقتی گریه میکنی و بغلت میکنم باحرص موهامو میکشی / شاید ی روزی بزرگ شدی و این سایت باشه و بیای امضامو ببینی 😐  مادر یعنی: همه دردات مال من/       یاخچی که وارسان ♡                     دکتر انوشه راست میگه که : گیریم عذر خواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی /؟!
2738

منم اینجوری دوستداشتم ولی نشد ….

داغ عزیز خصوصا پدر و مادر وحشتناکه که من هر دوشو کشیدم

وجودت رو هر لحظه کنارم حس میکنم مامان🤍برای شادی روح مادرم اگر دوستداشتید صلوات بفرستید 🕊️🌱ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ
به همون اندازه که وحشتناکی خاک هم سرده:)

نه

واقعا به نظرم دروغ ترین حرفیه که زده شده 

من خالمو ۶ ساله از دست دادم جوون بود خیلی باهاش خوب بودم هنوز میرم سر خاکش گریم میگیره 

دعا میکنم اون دنیا ببینمش 🥲💔

نه واقعا به نظرم دروغ ترین حرفیه که زده شده  من خالمو ۶ ساله از دست دادم جوون بود خیلی باهاش ...

اتفاقا خیلی قبولش دارم...

یه عزیز از دست دادم که روز خاکسپاریش کارم کشید به بیمارستان هنوزم وقتی بهش فکر کنم اشکم می‌ریزه ولی مثل سابق حالم بد نیست!!! 

همه همینن

اتفاقا خیلی قبولش دارم... یه عزیز از دست دادم که روز خاکسپاریش کارم کشید به بیمارستان هنوزم وقتی به ...

برا من که اینجوری نبوده 

درسته مثل اول غش و اینا نیس و عادت کردم به این غم 

قبل از اینکه خالمو از دست بدم فک میکردم مرده فراموش میشه اما بعدش فهمیدم یه جایی توی قلبمو با خودش برده 

همیشه هر اتفاق خوبی میفته یاد نبودنش میفتم

من همیشه همین رو از خدا می خوام و یه حسی بهم می گه بلاخره اتفاق میفته.چون هر چی رو همین جوری هی با خودم تکرار کردم بعداً برام اتفاق افتاده.

هر چی بیش تر می گذره،بیش تر به این شعر می رسم که می گه:غرض رنجیدن ما بود از دنیا که حاصل شد....  //خدا گر پرده بردارد ز روی کارِ آدم ها....چه شادی ها خورد بر هم....چا بازی ها شود رسوا....یکی خندد ز آبادی....یکی گرید ز بر بادی....یکی از جان کند شادی....یکی از دل کند غوغا....چه کاذب ها شود صادق....چه صادق ها شود کاذب....چه عابد ها شود فاسق....چه فاسق ها شود عابد....چه زشتی ها شود رنگین....چه تلخی ها شود شیرین....چه بالا ها رود پایین....عجب صبری خدا دارد که پرده بر نمی دارد!! //سر بر شانه ی خدا بگذار،تا قصه ی عشق را چنان زیبا بخواند که نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت،به رقص درآیی،قصه ی عشق،انسان بودن ما ست!!//

خاک سرد نیس 

مرگ اعضای خونواده باخاله و عمو فرق داره من داداش جونمو از دست دادم  ارومترین بودم الان عصبی ترینم اتیشم آرزوم بود دعام بود از بچگی ک من قبل اعضای خونواده بمیرم ولی الان کوره اتیشم  تو سه سال از دست دادنشم

2706