2733
2739

۳ماه پیش اسهال شد ویروس انفولانزا گرفته بود بهش آزیترو دادم بعد چندروز شدید اسهال شد امتحان کردم روزی ک ماست ودوغ میدادم تعداد دفعش بیشتر میشد تا اینکه دیگه ندادم وکم کم با داروهاش خوب شد

بعد از اون جریانم یوبس شده بود بهش دمنوش گل محمدی دادم دوباره اسهال شد خیلی آبکی بود کشک دادم دیدم بدتر شد بجز داروهیچ لبنیاتی ندادم ی روزه خوب شد

حالاهم از دیشب اسهاله پیش خودم میگم لبنیات ندم چندروز بعد میگم نه شاید ربطی نداره 

چون بچتون به لاکتوز حساسیت داره شیر و ماست و کشک و دوغ و... نده بهش همسر منم اینجوریه

سلام عزیزم موقعی ک اسهاله اینجوری میشه وگرنه بعد اسهال ک خوب شد هرچقد بخوره دیگه اسهال نمیشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامان خانم عزیز بچتون ب لبنیات حساسیتداره پسر منم پنج سالشه و اینجوریه بعد از کلی دکتر و آزمایش فهمیدم الان خیلی وقته ک خداروشکر خوب شده چون لبنیاتش رو بطور کامل قطع کردم و کپسول پروکید مخصوص کودکان رو بهش میدم هفته ای دوبار ...شما هم کپسول پروکید بهش بده خیلی عالیه و نتیجه میده چون هم اسهال رو خوب میکنه و هم از یبوست جلوگیری میکنه چیزی نیست نگران نباشید انشاله خوب میشه

گویند که هر تیره شبی را سحری هست    ..من مامان دو تا کوچولوی مهربون و قشنگم ک تنها دلخوشی زندگیمن 🥰                                     ب شدت اعتقاد دارم ب این جمله ک تا با کفشای کسی راه نرفتی راه رفتنش رو قضاوت نکن و اصلا نمیپسندم رفتار آدمهایی رو ک مدام در حال قضاوت دیگرانن و خودشون رو علامه دهر میدونن😡😡                                          لطفا اگه ب اینجای امضام رسیدی برام یه انرژی مثبت بفرست برام دعا کن ک روزهای سختم تموم شه ممنونم از نگاه مهربونت 
2731
مامان خانم عزیز بچتون ب لبنیات حساسیتداره پسر منم پنج سالشه و اینجوریه بعد از کلی دکتر و آزمایش فهمی ...

ممنون جواب دادی عزیزم

پسرم وقتی اسهال بشه اینجوری میشه وگرنه قبل اسهال وبعد اسهال ک خوب شد دوغ وماست میخوره حالش خوبه

مامان خانم عزیز بچتون ب لبنیات حساسیتداره پسر منم پنج سالشه و اینجوریه بعد از کلی دکتر و آزمایش فهمی ...

چه علائمی داشت بچت گلم؟

پسر منم آلرژی داشت ب پروتئین گاوی خیلی وقته خوب شده یبار تابستون اسهال شد سریع با ماست ودوغ وداروهای دکتر شکمش جمع شد ولی حالا از پائیزی یبار دراثر انتی بیوتیک ویبارم گل محمدی اسهال شده وماتحان کردم لبنیات ندم زودتر خوب میشه و وقتیم خوب شد مثلا بعد یهفته وقتی دادم دیگه علائم نمیده

چه علائمی داشت بچت گلم؟ پسر منم آلرژی داشت ب پروتئین گاوی خیلی وقته خوب شده یبار تابستون اسهال شد س ...

من پسرم وقتی میخورد اسهال میشد ولی نه خیلی شدید ..و وزن هم زیاد اضافه نمیکنن و اشتهاشونم کم میشه 

گویند که هر تیره شبی را سحری هست    ..من مامان دو تا کوچولوی مهربون و قشنگم ک تنها دلخوشی زندگیمن 🥰                                     ب شدت اعتقاد دارم ب این جمله ک تا با کفشای کسی راه نرفتی راه رفتنش رو قضاوت نکن و اصلا نمیپسندم رفتار آدمهایی رو ک مدام در حال قضاوت دیگرانن و خودشون رو علامه دهر میدونن😡😡                                          لطفا اگه ب اینجای امضام رسیدی برام یه انرژی مثبت بفرست برام دعا کن ک روزهای سختم تموم شه ممنونم از نگاه مهربونت 
2738

لبنیات نبایدزمانیکه ویروس ویاتب داره بدی چون تب تشدیدمیکنه و ویروس تحریک میکنه وباعث دل پیچه ودل دردواسهال میشه... 

آنفولانزاکه اصلاااااانبایدشیرولبنیات بهش میدادی... 

بخاطره لاکتوزشیرولبنیات... بعدازیک هفته اونم کم کم... 

بازمیوه های خامم بایدمواظب باشی موزخوبه پرتقالم آبشوبگیرباپوست نده همون دل دردواسهال میاره... 

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
لبنیات نبایدزمانیکه ویروس ویاتب داره بدی چون تب تشدیدمیکنه و ویروس تحریک میکنه وباعث دل پیچه ودل درد ...

آره امتحان کردم امروز بهش ندادم لبنیات شکمش با اینکه دوبار کار کرد بهمراه دلپیچه ولی خیلی آبکی نبود مثل دیروز

فاطمه جان تا حالا از کپسول یوموگی استفاده کردی برا بچت؟؟

آره امتحان کردم امروز بهش ندادم لبنیات شکمش با اینکه دوبار کار کرد بهمراه دلپیچه ولی خیلی آبکی نبود ...

مامان فاطمه دفع کرد بچه م دوباره حالت اسهال نداره دیگه ولی چرا اینقد زود زود باز دفع میکنه

بچه منم موقعی ک اسهال میشه دوغ وماست ندم بهتره 

اره اگ۶ حساسیت باشه بدتر میشه بی عوارض ترین دارو برای اسهال همون کپسول پروکید مخصوص کودکانه 

اره اگ۶ حساسیت باشه بدتر میشه بی عوارض ترین دارو برای اسهال همون کپسول پروکید مخصوص کودکانه 

کپسول یوموگی بهش میدم الان

۳ماه پیش اسهال بود هرچی پروکید دادم فایده نداشت دکتر یوموگی داد

دیشب دادم الان ظهرم یکی دادم تعداد دفعش بالایه ولی آبکی نیست

کپسول یوموگی بهش میدم الان ۳ماه پیش اسهال بود هرچی پروکید دادم فایده نداشت دکتر یوموگی داد دیشب دا ...

مشکلی نیست خوب میشه چندروز زمان میبره ...ولی اکه پونه داری توی خونه بزار یه ربع بجوشه بعد با آبنبات شیرین کن بهش بده واقعا معجزه میکنه این دستور مادربزرگمه و خیلی زود نتیجه میگیری و کلا دلپیچه رو هم از بین میبره

2706