2733
2739
عنوان

دوست ‌پسرمو دوست دارم ولی

368 بازدید | 26 پست

دوست ‌پسرمو خیلی دوست دارم پیشش آرومم خیلی میخامش اونم برام کلی خرج میکنه اگه واقعا وقت داشته باشه برام میزاره. اوکیه باهام پیش بقیه خیلی بالا میبره منو ، غیرتی روم ، هوامو داره ولی یه مشکل داره اونم اینه شیشه خورده داره نمیتونه جلو محبتای دخترای دیگه اروم باشه خیلی خودش دلسوزه یعنی نمیتونه دل کسیو بشکنه ولی از این اخلاقش هی ناراحت میشم و هر بار بهش میگم میگه بخدا کاری نکردم و ناراحت میشه و دعوامون میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خب هوله دیگه 😐

میدونی من تاحالا مردی ندیدم که اینجوری نباشه همه مردا یه جور تنوع طلبن و خب شیطون 

من بخاطر اینکه اینو دوسش دارم و میبینم شیشه خورده داره ولی برا من سعی میکنه خودش و اصلاح کنه دوسش دارم

2738
یعنی چی بهشون میگه عزیزم اینا؟

نه مثلا میریم کافه دوستش همه ی اکیپیم با هم اوکی ایم با دخترا شوخی میکنه میخنده من خیلی بهم بر میخوره حس میکنم شاید خودم مریض شدم که انقد حساسم

اصلاح شدنی نیست متاسفانه همه مردا هم هول نیستن و خود دارن خیلیاشون 

باور کن من یه خاستگار داشتم همه میگفتن امامه ولی میرفتیم کافه صحبت کنیم همش زل میزد به دخترا

خب اخه منم نبرمش باز روزایی که من نیستم خودش قرار میگیره تو همچین شرایطی دوست دارم خودش رعایت کنه

دوتا نظر دارم من تا جایی که حرفت برش داره دورش کن از رابطه با خانمهایعنی ارتباطش کم بشه

دوم اینکه یه حالت دیگه داره شاید انقدر با خانم ها ارتباط داشته براش یه مسئله طبیعی و عادی شده و از رو غرض و احساس خاصی حرفی یا حرکتی و نمیزنه که دراین صورت بهتره تو سخت نگیری الکی

خب اخه منم نبرمش باز روزایی که من نیستم خودش قرار میگیره تو همچین شرایطی دوست دارم خودش رعایت کنه

آره معلومه چقد دنبال اصلاحه و دوست داره

پس فردا شوهرت هم شد میره ببخشید ... 

و جز او پناهی نخواهی یافت ... تاپیک صلوات،چله و ختم قرآن شرکت میکنم تو تاپیک خودم پیام بذارید دعا میکنم نتیجه دیدم ❤️ 
کم کم بهش یاد بده . ولی جوری رفتار نکن واسش عادی بشه .

میدونی تو یه شرایط خیلی سخت خانوادگی قرار داره 

مادرش بیماری عصاب داره 

از بچگی تحقیرش کرده دعواش کرده 

یه جوری کمبود اعتماد به نفس گرفته 

یه جوریه دوست داره همه ازش تعریف کنن 

2706