2737
2739

مادر و خواهر و خیلی دیگه رو شناختم و فاصلمو باهاشون حفظ کردم،محبت بیجا و زیاد نمیکنم،بیشتر از اونکه احترام ببینم احترام نمیذارم،اونقدر براشون زیادی نیستم که توقعشون بالا بره.....خیلی راحت شدم خیلی......

خداروشکر آخر عقل بهم دادی....

خدایا شکرت که اینقدر مهربونی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دیگه اولویتم خودمم بعدش همسر و بچم....دیگه احترام به شوهر گذاشتن و بالا بردن اون برعکس قدیم اولویت منه.....

یه زمانی خیلی زیادی محبت کردم به بعضیا شد وظیفه....

از یجا دیدم اون فرشته ی مهربون شدم که دارن از مهربونیش استفاده میکنن اما خودشو نمیبینن......

من از همه ی بی لیاقتا فاصله میگیرم تا کمبودم احساس بشه....

این خیلی خوبه . ولی درمورد مادر یه جور دیگه باش لطفا .

مادری که روزای اول زایمانم از گشنکی مرده بودم و یبار غذا برام نفرستاد؟؟؟؟؟از بعد زایمانم خیلی چیزارو فهمیدم....

وقتی بزرگترین محبتارو کردم و بی شرمانه ترین بی احترامیارو دیدم به خودم اومدم و به خودم قول شرف دادم بیشتر مواظب خودم باشم....

2738

منم یکی دو ساله به این حقیقت رسیدم که از آدما نباید بیشتر از چیزی که باید انتظار داشته باشم شاید اونا میخوان از ۱۰۰ درصد خودشون ۳۰ درصد رو به من اختصاص بدن عیبی هم نداره اگرم من از روی لطفو محبتم میخوام ۱۰۰ درصدمو بذارم یا نباید توقع جبران ازشون داشته باشم و این حقیقتو بپذیرم اونا این طوری ان و از اون آدم دلگیر نباشم.یا اینکه به اندازه لازم براشون باشم که آزار نبینم. منتظر جبران از کسی هم نمونم چون ممکنه همین انتظار حال آدمو بد کنه.

توی بازی زندگی وسط همه مشکلات یاد گرفتم که:😍شیطان همه تلاششو میکنه تا آدمو از خدا خسته کنه و خدا همه تلاشش رو میکنه تا بهتر از اونی که آدم فکر می کنه ولو کمی دیرتر بهش بده😍😍😍😊اونی که این وسط از بازی صبر خسته بشه خدا و ایمانشو به شیطان باخته😣 و اونی که از حکمت خداوند در برابر شیطان دفاع کنه و زیر بار حرف شیطان نره پیش خدا عزیزتره و به جز خواسته ای که شاید بهترش برآورده شده ایمانشم داره و شرمنده ی مهربونترین عالم نیست.😍😍💓💓🌹سعی کن تو برنده این میدان باشی نه مثل کسایی که همه چیزشونو به خاطر صبور نبودنشون باختن.❤ خدا بخیل نیست.خودتو بخاطر درک نکردن حکمت خدا یتیم نکن. آدم از خدا یتیم بشه بد دردیه😔😔😔