2737
2739

رویای پزشکی و پرستاری به واسطه ی شغلم دارم ولی دوتا بچه کوجیک دارم و ۳۱ سالمه نمی تونم برم 

فقط چه رشته ای توی دانشگاه بخونم اطلاعات پرشکی و سر فصل هاش رو داره برای اطلاعات خودم می خوام و ارضای این علاقه ام ؟

خدایا خودت پشت و پناهم باش

خودت را گول نزن

پرستاری بخون 

بشر موجودی منطقی نیست، موجودی است منطق تراش. به هر کار دست زد و به هر چه عادت کرد ، سعی میکند برای آن دلیلی بتراشد و عذر و بهانه ای بیاوردوقتی حرف می زنیم، بیشتر میخواهیم خودمان را قانع کنیم تا دیگران را ، کسی که قانع شده باشد ، کسی که به اندیشه های خود ایمان داشته باشد، اصلا حرف نمی زند.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

فناوری اطلاعات سلامت 

۴ ساله 

کانالم در تلگرام: konkuri_barname💚� گروه رقابتی تلگرام دارم که ۱۵ روز امتحانش رایگانه❤من پزشکی نمیخونم دوست عزیز؛ اگه میای اینو بپرسی نپرس🙂دانشجوی علوم پزشکی ام و پس از دانشجو شدن برای مشاوره و برنامه ریزی آموزش دیدم . الانم دو ساله که دارم برنامه مینویسم تقریبا ♥️😍
2728

بهیار چیه   

کمک بهیار چیه

منطورت بهورزه؟؟؟

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥

میتونی جزوه های علوم پایه ی پزشکی رو بخونی 

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2738
کدوم دانشگاه ها دارن ؟

علوم پزشکیا دارن اکثرا 

دفترچه انتخاب رشته رو باید ببینی 

دانشگاه من علوم پزشکی اصفهانه میدونم داره 

کانالم در تلگرام: konkuri_barname💚� گروه رقابتی تلگرام دارم که ۱۵ روز امتحانش رایگانه❤من پزشکی نمیخونم دوست عزیز؛ اگه میای اینو بپرسی نپرس🙂دانشجوی علوم پزشکی ام و پس از دانشجو شدن برای مشاوره و برنامه ریزی آموزش دیدم . الانم دو ساله که دارم برنامه مینویسم تقریبا ♥️😍
بهیار چیه    کمک بهیار چیه منطورت بهورزه؟؟؟

بهورز مال خانه بهداشته

مرکز بهداشتم نه ها 

خانه بهداشت 

میتونی جزوه های علوم پایه ی پزشکی رو بخونی 

واقعا ؟

خودمم گفتم برم دروس پزشکی رو از انقلاب بخرم بخونم .

ببین نمی دونی چقدرررر دوست دارم فقط در مورد بدن و اناتومی و اینجور چیزها بدونم ...وقتی می رم اتاق رست  پرستتارها حرف میزنن با یه حسرتی دوست دارم بدونم در موردشون 

واقعا ؟ خودمم گفتم برم دروس پزشکی رو از انقلاب بخرم بخونم . ببین نمی دونی چقدرررر دوست دارم فقط در ...

عزززیززدلم❤️ 

ببین کتاب هاشونو نخری ها 

چون اونا رفرنس هستن خیلییی سختن زده میشی 

خود پزشکی هاهم رفرنس نمبخونن

اگر میتونی جزوهاشونو ازشون بگیری بهتره

رشته خودمم ازمایشگاهه دروسمون به علوم پایه پزشکی نزدیک بود حیف ندارم وگرنه بهت میدادم

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

یه راه دیگه هم هست 

تو گوگل بزن دروس رشته ی پرستاری مثلا

بعد مثلا یکی از دروس آناتومی هست

سرچ کن جزوه ی آناتومی رشته پرستاری

میاد واست

عزززیززدلم❤️  ببین کتاب هاشونو نخری ها  چون اونا رفرنس هستن خیلییی سختن زده میشی  ...

اااآااااخ موفق باشی 

یه مدت از عشق پزشکی 

بخش هماتو شریعتی بودم طبقه سوم بخش آی ای 

گفتم برم زیست پیام نور بعدم ارشد برم هماتووووو 

2706