2737
2734

خانما اكثرا قبول نميكنن همسرشون قطع رابطه كنه در صورتي كه خودشون  اگه دست خودشون باشه خيلي راحت قطع ار تباط ميكنن

نه به خاطر هيچ كس از خانواده ام دست نميكشم از كسي هم توقع ندارم به خاطرمن ازمادر وپدري كه همه جوونيشون راصرف بچشون كردن دست بكشه

كلا فكر ميكنم اوني كه از مادرش بگذره خيلي راحت تر از همسرش ميگذره 

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بگو شرمنده که دکمه کنترل پیرمرد بنده خدا رو ندادیم دست تو!!! تو کی باشی که مشخص کنی بابای من کجا بره ...

خیلی حق به جانب هست کار به همه چیه زندگی اونا داره حتی یه دست کلیدی دارن عکس یه شهیدی که حالا نمیگم کیع روش هست میگه چرا این دست کلید رو دارن

🌷اللهم صل علی محمد و آل محمد🌷
2728
چون عقاید سیاسی با مذهبی قاطی شده تعصب امر شایعی است. نمیتونی ازش بخوای ارزش هاش را زیر پا بزاره. ح ...

نه من پذیرفتم ولی خیلی توهینم میکنه

🌷اللهم صل علی محمد و آل محمد🌷
خیلی حق به جانب هست کار به همه چیه زندگی اونا داره حتی یه دست کلیدی دارن عکس یه شهیدی که حالا نمیگم ...

واقعا به همسرت هيچ ازتباطي نداره

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
2738
نه من پذیرفتم ولی خیلی توهینم میکنه

اگر قهر کنین چی میشه😑؟  یک مدت تنها بمونه رو کاراش فکر کنه یکم ذهنشو مرتب کنه مسائل رو جدا کنه،

یکم باخودش فکر کنه، الان خود سیاستمداراش دست کشیدن ، خیلی بده این مسایلو به زندگی و روابط خانوادگی وصل میکنن

پسرا اکثرا بعد ازدواج سمت خانواده زن میرن دلیلش اینه دختر چون احساسی هست به خانوادش وابسته تره .حالا این وسط برعکس باشه یکم بد

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
2706