2737
2739
هیچی ! چندسال باید منتظر بمونی تو بعضی شهرا اجر رو آجر نذاشتن

یعنی ثبتنام نکنیم؟

هیشوقت نمیتونیم خونه دار بشیم..هرسال فقط باید جمع کنیم پول رهن سال بعدو بدیم😔

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
از خونه کوچکتر تو پایین شهر و برداشتن وام مسکن و استفاده از وام خونگی شروع کنید چند سال بشینید وامتو ...

با این سرعتی ک قیمتا میره بالا وام خونگي بهش میرسه بنظرتون؟! این راهکارها چند سال پیش جواب میداد... الان هیچی به هیچی 

هر چه تبر زدی مرا زخم نشد جوانه شد 👊🌱 هم مرگ بر جهان شما نیز بگذرد... هم رونق زمان شما نیز بگذرد... بادِ خزانِ نکبتِ ایّام ناگهان... بر باغ و بوستانِ شما نیز بگذرد... در مملکت چو غرّشِ شیران گذشت و رفت... این عوعو سَگانِ شما نیز بگذرد... آن کس که اَسب داشت غبارش فرو نشست... گَردِ سُم خَرانِ شما نیز بگذرد.... شب همیشه شب نمی‌مونه ✌️😇🌞🌄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

کار خوبه خدا درست کنه سلطان محمود خره کیه 

چشم به دست بقیه بندازی کار پیش نمیره چشمت به دست خدا باشه یجور میسازه کیف کنی

تویی که مذهبی نیستی، ممکنه به دلایل زیادی اینطوری باشی ولی بنا نیست از ما مذهبی ها تصور بدی داشته باشی و راحت هممون رو محکوم کنی! همه جا خوب و بد هست. تو هم بالاخره یه روز ممکنه بیای در خونه اهل بیت (ع) اونا عاشق تو هم هستن و تو هم دوستشون داری... منم گاهی وقتا کارایی که برات ممکنه عجیب باشه رو انجام میدم، لاک میزنم آرایش میکنم آهنگ گوش میدم و خوش میگذرونم! فقط یه سری خط قرمز دارم. همین! 😊 میدونم خیلی خرمذهبیا باعث زده شدنت از دین میشن ولی ببخششون. کسی که تقوای واقعی داشته باشه قلبشو بزرگ میکنه تا از روی علاقه امر به معروف کنه... امر به معروف یعنی با رفتار! یعنی من اونقدر دوستت داشته باشم که واقعا دلم بخواد مثل من از دینداری لذت ببری...و تو ببینی چه حس عالی دارم و بخوای تجربش کنی. ببخش اگه برای انتقال این حس خوب به تو هنوز ضعیفم💔 هنوز اون حس عالی رو ندارم ولی دارم دنبالش میگردم، ذره‌ای ازش رو چشیدم 🥲 اسمش حسینه (ع)🌱  رفیقی که باهاش یه حس فوق العاده رو تجربه کردم چیزی از جنس خدا 🌱 من از ته قلبم برای تویی که مذهبی نیستی بهترینا رو میخوام. دوست ندارم مجبورت کنم و از اینکه با ناراحتی نگاهم کنی هم دلم میگیره 💔 از اینکه بینمون تفرقه باشه دلم میگیره. من خیلی بیشتر از اونی که فکرشو کنی سعی کردم درکت کنم و دنیات رو بشناسم. تو هم گاهی سعی کن دنیای منو درک کنی و بشناسی حتی اگه دوستش نداشته باشی. ممنونم ❤🌱
از خونه کوچکتر تو پایین شهر و برداشتن وام مسکن و استفاده از وام خونگی شروع کنید چند سال بشینید وامتو ...

زیر یه تومن خونه نیست..بنظرتون قسطش چقد میشه؟

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
2738
عزیزم با این شکاف طبقاتی که داره ایجاد میشه پایین و کوچیک و قدیمی بگیری خونه خودت دو برابر میشه خونه ...

ااینم هست ولی این کارم نکنی ، بعد از یه مدت با پولی که اون خونه پایین شهره رو‌خریدی نمیتونی حتی همونم اجاره کنی

با این سرعتی ک قیمتا میره بالا وام خونگي بهش میرسه بنظرتون؟! این راهکارها چند سال پیش جواب میداد... ...

یکم روش فکر کن اگه طلایی چیزی داری با یکم پس انداز یه خونه نقلی بخرید ضرر نمیکنی 

خونه مادرشوهر جان هستیم😥🙃 آرزومه یه روزی از این خونه اسباب کشی کنم

ایشالا بزودی شرایطش جور میشه خونه‌ی مستقل میگیرید😍😇

هر چه تبر زدی مرا زخم نشد جوانه شد 👊🌱 هم مرگ بر جهان شما نیز بگذرد... هم رونق زمان شما نیز بگذرد... بادِ خزانِ نکبتِ ایّام ناگهان... بر باغ و بوستانِ شما نیز بگذرد... در مملکت چو غرّشِ شیران گذشت و رفت... این عوعو سَگانِ شما نیز بگذرد... آن کس که اَسب داشت غبارش فرو نشست... گَردِ سُم خَرانِ شما نیز بگذرد.... شب همیشه شب نمی‌مونه ✌️😇🌞🌄

من مستاجرم شش ساله  یه خونه پیش خرید کردیم هر چی داشتم و نداشتم با کلی وام هیجده درصد  پیش خریدکردین  قرار بود یکساله تحویل بدن الان سه ساله. تا یکسال دیگه ام نمیدن  با بازدیدی که هفته قبل داشتم هنوز کاراش مونده خدا لعنتشون کنه. کلی ام داخلش خرج داره یه پکیج خریدیم براش سی میلیون. یه پولی داشتیم گفتیم یکم از وسیله هاش رو بخریم تا الان شصت میلیون خرج داشته . خدا به داد کابینت برسه فقط 

از نظر قیمت؟  ما آپارتمان دوخوابه اجاره کردیم تقریبا 150متر با یه بالکن بزرگ ماهی 10تومن

نه عزیزم از نظر کیفیت زندگی

مردماش فرهنگش 

واسه ماها که شیرازو جنوبیم سخت نیست؟ما خونگرمیم شاید اونجا سخت باشه برامون .نمیدونم متوجه شدی عزیزم

یجوری نیست کلا؟

با این سرعتی ک قیمتا میره بالا وام خونگي بهش میرسه بنظرتون؟! این راهکارها چند سال پیش جواب میداد... ...

دقیقا مگه با این پولا و واما میشه خونه خرید حتی ۴۰ متری، خییییلی کار کنیم رهن کنیم

حقیقته درصورتی تو این دوره میشه خونه خرید که ارثیه توپ برسه یا درامد بالایی داشته باشی بقیه حرفا که کم کم پس انداز کن و وام بگیر همش الکیه منکه هییییچ امیدی ندارم وقتی پشتوانه و درامد نداریم چرا امیدالکی داشته باشیم حقیقتو باید قبول کرد