2737
2734

خواهرم ۱۸ سالشه براش ی خواستگاری امده ازاشناهای دوره پسره تک پسره خیلی پسرخوبیه خانواده معروفین وضع مالی ازعالی هم اونور تر

هم خوشکل خوشتیپ 

حالا مامانم اصرار داره ک باخواهرت حرف بزن

ازدستش نده

ازطرفی خانوادمو میشناسم چجور ادمایین ازاونایی ک اصلا ب طرف اجازه نمیده یساعت بادوستاش بره بیرون همش محدودش کردن.نه میزارن کارکنه ن حرفه یاد بگیره نه چیزی خودم توسن ۲۰ سالگی ازدستشون فرار کردم ازدواج کردم.

حالا عذاب وجدان دارم میدونم باهاش حرف بزنم راضی میشه ازطرفی سنش پایینه دلم میسوزه کاری ازدستم برنمیاد میدونمم توخونه بمونه چیزی جز جر بحثای پدر مادر محدودیات خانواده عایدش نمیشه .

اصلا خانوادم ارزش قائل نیستن براما.

به ارایش لباس ب همه چی گیر میدن.

حالا نمیدونم چیکار کنم باهاش حرف بزنم یانه

ازطرفی شوهرم میگه تودخالت نکن.

آرام باش هیچ چیزی ارزش این همه دلهره را ندارد:)👣               وقتی گریه کنی هیچکس بهت اهمیت نمیده تا شروع میکنی به خندیدنحسودیا شروع میشه پس بخند بخند بخند(:🙃

حرف بزنه با پسره خب

یکم در مورد خودم توضیح بدم «به نام خدا هستم، از بچگی بزرگ شدم، تو بیمارستان به دنیا اومدم، صادره از شهرمون، همونجا بزرگ شدم، چند سال سن دارم، بابام مَرد بود، تو دوران کودکیم بچه بودم، با رفیقام دوست شده بودم، به دوست داشتن علاقه دارم، قصد ازدواج نه دارم، بعضی شبها که می خوابم خواب می بینم، تو خونمون زندگی می کنیم، تا حالا نمردم و...»

مبارکع

مریم میرزاخانی ریاضی‌دان ایرانی و استاد دانشگاه استنفورد بود. میرزاخانی در سال ۲۰۱۴ به دلیل کنشگری در زمینه «دینامیک و هندسه سطوح ریمانی و فضاهای پیمانه‌ای آن‌ها» برنده مدال فیلدز شد که بالاترین جایزه در ریاضیات است. وی تنها زن و اولین ایرانی برندهٔ مدال فیلدز است.       میدونستی وقتی لبخند میزنی نمیتونی نفس بکشی؟؟ دروغ گفتم فقط میخواستم لبخند بزنی:)                             اون چیزی که از علم و ثروت بهتره فرآموشیه:)              هیچ پایانی،به راستی پایان نیست در هر سرانجام مفهوم یک آغاز نهفته است.  میدونستی پروانه ها نمیتونن بالهاشونو ببینن؟ و اصلا خبر ندارن که چقدر قشنگن. شاید تو هم یه پروانه‌ای، یه انسان فوق‌العاده، فقط خودت نمیتونی ببینیش :) https://t.me/darkblue404 اینجا پر از حس خوبه واسه من 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حرف نزن بذارخودش تصمیم بگیره

حداقل درسشوبخونه بره دانشگاه.موقعیت اجتماعی طرف احساس نمبشه براش ک.شایددوروزه دگ از یه نفردیگ خوشش اومد،فقط اگ نظری خاس ازت بگو این اولین کیسته ولی اخرین کیست نیست

سفر چرا؟بمان وپس بگیر/ ز جورشان نفس بگیر 🤍
2738
حرف بزنه با پسره خب

دلم میسوزه سنی نداره اخه بخواد ب ازدواج فکرکنه ولی میدونم تو خانوادم بمونه تهش هیچیه خواهرموافسرده کردن همش زیر پتوعه از کاراشون 

آرام باش هیچ چیزی ارزش این همه دلهره را ندارد:)👣               وقتی گریه کنی هیچکس بهت اهمیت نمیده تا شروع میکنی به خندیدنحسودیا شروع میشه پس بخند بخند بخند(:🙃

۱۸ سال سن کمی نیست توی نی نی سایت!

روز ۲۱ اسفند ۹۸ دو خط خوشگل موازی که به هم نمیرسند نوید رسیدن روزای قشنگ رو دادن❤😍 خدا شکرت لطفا این دو خط رو نصیب هرکی که نی نی میخواد بکن زودِ زودِ زود