2733
2734
عنوان

بیبی چک منفی.... ضد حال اساسی!

3146 بازدید | 44 پست
سلام....من امروز تازه ثبت نام کردم....

این ماه ماه اول اقدامم بود و قبلش دکترم گفته بود که مشکل عفونتم برطرف شده و مشکلی برای بارداری ندارم اما....

من موقع نزدیکی از محلول رقیق جوش شیرین استفاده کردم که پی اچ واژنم را بالا برد و عفونت قارچی گرفتم...

امروز روز 23 پری بود و بیبی چکم منفی.... من شدیدا منتظر نی نی هستم....

هیچ علائمی هم ندارم... قد همه دنیا دلم گرفته... آیا کسی هست شرایطی مثل من داشته باشه؟؟؟
بی بی چکتو زود گذاشتی باید بزاری دو هفته بگذره از موعد پریت بعد بزاری
خدایا شکرت برای همه چی خیلی دوست دارم خیلی.......یا حضرت عباس ممنون از لطفتون اقا،لطفا مراقب دختر نازم باش یا امام زمان
برا چی از محلول جوش شیرین استفاده می کنی ؟؟؟؟؟

بعضی ها اینجا 10 -12 ماه بیبی چکشون منفی میشه دریا جونم شما که ماه اولته
ایشالا تا 1-2 ماه دیگه میای و میگی بیبی چکم 2 خطی شد
امید و خواهشت از خدا باشه انقد نا امیدانه نذار اسمتو دریای غم
هر بچه که می خواد بیاد تو این دنیا 1 مادر پدر شاد و امیدوار می خواد تا زندگیه شادی و سرزنده ای داشته باشه
@2bare_man

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم خوش اومدی

خودت میگی بار اول....پس نگران نباش.....ایشالا ماه بعد.....
آدمها برای هم سنگ تمام میگذارند اما نه در وقتی که در میانشان هستی نه.... آنجا که در میان خاک خابیدی، سنگ تمام را میگذارند و میروند....
2731
خیلی زود گذاشتی 27/28 بزار
مرد که تـــــــــــو باشی زن بـودن خـوب است .. از مـیان تمام مذکرهای دنیـا ... فقط کـافیـست پــای تــــــــــو در میان باشـد .. نمیدانی برای تـــــــــــــــو خانوم بودن چه کیــــفی دارد ..
من این ماه 5روز عقب انداختم تمام علائم بارداری رو داشتم 6تا بی بی چک گزاشتم هههههههههههههه حتی ازمایش هم دادم روز بعدش پری شدم ولی یه چیزو خوب میدونم اصلا نباید بهش فکر کنی چون باعث استرس میشه همین استرس نمیزاره لقاح انجام بشه و نی نی بیاد تو دلت باید اروم باشی استرس و بیخیال الانم دیگه بی بی چک نزار اگه از موعد پریت گذشت بزار خیلی هم مثل من عجله داشتی از بده ولی در کل فقط توکل کن بر خدا خودش میده
خدایا شکرت برای همه چی خیلی دوست دارم خیلی.......یا حضرت عباس ممنون از لطفتون اقا،لطفا مراقب دختر نازم باش یا امام زمان
2740
دوره هات چند روزه است؟؟
غصه نخور زود گذاشتی عزیزم
ماه اول همه همینطورین یادمه من ماه اول 24 روز عقب انداختم به خاطر استرس همش فکر میکردم باردارم و با آمپول پری اومد
سعی کن استرسو از خودت دور کنی و سرگرم کنی خودتو
ایشالا که همین ماه مامانی
خدایا همه از تو میخواهند "بدهی" اما،
من از تو میخواهم "بگیری" خستگی،دلتنگی و غصه ها را ،
از لحظه لحظه ی روزگار همه آنهایی که دوستشان دارم
ممنونم دوستای خوبم.... الان که دارم تایپ می کنم بغض توی گلوم جمع شده... من امیدوار بودم این ماه مامان بشم ولی اگه می خواست بشه اقلا یه خط کمرنگ می افتاد... از آخرین نزدیکیم 9 روز گذشته....

هیچ علامتی هم ندارم که اقلا یه کم دلمو خوش کنم.......................
زهرا جون برا منم دقیقا همینایی که گفتی شددددددددد ههههههه منم این ماه مثل تو بودم

دریا جون یه چیزی بهت بگم :

من تویه سایت خوندم استفاده از محلول جوش شیرین که برای پسر دار شدن موثره میتونه باعث اختلال در بچه بشه اسمشو نوشته بود که چه نوع اختلالی ولی الان یادم نیست دیگه استفاده نکن عزیزم
فرزانه هستم (متولد 1/1/67)مامان کیان جوجو(متولد 15/11/91)

دریا جون چند وقت جلوگیری داشتی؟

آخه میگن وقتی مدتی جلوگیری کنی بعدش اگه بخوای اقدام کنی یه چند ماهی احتمال داره طول بکشه تا بگیره
فرزانه هستم (متولد 1/1/67)مامان کیان جوجو(متولد 15/11/91)

دریا جون همه که بتاشون زود بالا نمیره بعضیا 4،5 روز بعد تاخیر تازه بی بی چکشون یه خط خیلی کمرنگ میفته
امیدوار باش
ولی تا استرس داشته باشیی هیچی درست نمیشه
خدایا همه از تو میخواهند "بدهی" اما،
من از تو میخواهم "بگیری" خستگی،دلتنگی و غصه ها را ،
از لحظه لحظه ی روزگار همه آنهایی که دوستشان دارم
2706