2733
2739

حس میکنم هیچ کس منو دوست نداره 😂🤦🏻‍♀️ خواهرم فقط ۱۴ سالشه ولی یه خواستگار سمج داره عاشق از اون عاشقا پسره هم ۱۷ سالش هست بابام هم بهش گفته برو کار کن سربازی کن زندگی بهم بزن بیا تا بهت دختر بدم 😂🤦🏻‍♀️ ولی من. هیچ صفر تا حالا کسی عاشقم نشده خواستگار هم ندارم ۱۸ سالم هم هست. ولی از اینکه خواهرم خواستگار پشت هم به ردیف داره و یکی هم هست عاشقشه در تعجبم اصلا انگار کسی منو نمیبینه به خدا خودم هم دیگه باور کردم هیچی نیستم حتی یه کم جذاب نیستم مردم جذبم بشن 😂🤦🏻‍♀️هی خدا 

پا ها روی زمین ولی طرفدار پرواز!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم ۱۸ سالمهه دخترای کم سن تر از منم نامزد کردن بعد من فقط یدونه خواستگار داشتم قیافمم خوبه فک نکنم ربطی ب قیافه داشته باشه😁

گاهی شما همونی باشید که از گوش دادن به بقیه خسته نمیشه،همونی که وقتی همه عصبانی هستن با آرامش لبخند میزنه،همونی که میگه دنیا که به آخر نرسیده رفیق درست میشه،همونی که تو اوج خستگیِ خودش دست کسی رو ول نمیکنه،همونی که بدی‌ها رو میبینه ولی خوبی‌ها رو یادآوری میکنه - سخته ولی قشنگه!☁️✨
2738

این فقط یه تلقین هست و ذهن ناخوداگاهت اینو باور کرده اما فقط هنوز وقتش نرسیده!

به جا و به موقع تو هم نیمه ات رو پیدا میکنی 

اگر روزی ازم بپرسن چه آدمایی رو بیشتر دوس داری، میگم اون‌هایی که توی زندگی بیشتر از همه رنج کشیدن. رنج! نه به منزله غم. که غم هم میتونه شکلی از رنج باشه. رنجی که به معنی رشد و رسیدن به نورِ امید وسط تاریک ترین روزهای زندگیشون باشه. اون آدم‌ها شاید زیاد کتاب نخونده باشن. شاید سواد زیادی نداشته باشن. شاید پولدار نباشن. ولی عمیقن. انسان های عمیق رو دوس دارم. اینکه حتی با سکوتشون هم حرف های زیادی دارن. اگه یه روزی ازم بپرسن چه آدمایی رو بیشتر دوس داری، میگم اون آدمایی که با رنج قد کشیدن ...
این فقط یه تلقین هست و ذهن ناخوداگاهت اینو باور کرده اما فقط هنوز وقتش نرسیده! به جا و به موقع تو ه ...

من واقعا دیگه امیدی ندارم اطراف من همه خاطر خواه دارن نامزد کردن عاشق شدن بچه دارن منم هیچ🤸

پا ها روی زمین ولی طرفدار پرواز!

دختر من ۲۳ ازدواج کردم 

شوهرمم در کل بد نیست 

خودمم درسمو خوندم کار پیدا کردم ولی باز میگم چه قدر زوددد بود ینی اصلا قبل ۲۵ نباید ب ازدواج فکر میکردم 

فکر نکن تو شوهر خبریههه 

ن خیر بشین زندگیتو کن لذت ببر از این روزات که بعدا حسرت نخوری 

من یه دختر خاله داشتم تا 26 سالگی خواستگار نداشت آخر آخری یه خواستگار اومد از اون یکی ها خوشبخت تر شد 

شوهرش هم پولدار بود هم خوشتیپ 

سر به زیرم بود

آقایون درخواست دوستی ندین   زیر 18 سال تو تاپیکم نیاد منو هم ریپ نزنه حوصله بحث با بچه مدرسه ای ندارم

من اولین بار توی 21 سالگی یکی عاشقم شد! دختر خالم توی 25 سالگی برای اولین بار کسی عاشقش شد!

پس سن مطرح نیست

دغدغت این باشه که اگر قراره کسی عاشقت بشه درستو حسابی بشه و زجرت نده وقتی به دستت آورد

اللهم عجل لولیک الفرج🌹خدایا شکرت که ایران به دنیا اومدم
2706