2733
2739

من صبحا ک خوابم بعدم با دخترم میریم خونه مامانم

ظهر یه غذا درست میکنم میخوریم میخوابیم تا عصر

شبم دیگه نهایتا تا ساعت ده و نیم دخترم بیداره

وقتایی تو خونه هستیم حتی اگر ساعت خواب نباشه نمی‌ذارم سروصدا کنه

خودمم معمولا لباسشویی و جارو رو میذارم برای ساعتای ۱۲ ظهر

آسه میریم آسه میایم

اما یک نفر هست ک همیشه درحال بد رفتاری و تیکه انداختنه 

مثلا امروز رفتم پایین من رو دیده به اون یکی همسایه بلند بلند میگه بعضی همسایه هامون خیلی بی فکر و بی فرهنگن

من جرات ندارم کسی رو دعوت کنم خونه م به محض اینکه یکی میاد آقا شروع میکنه به اس ام اس دادن ک سرو صداست این کارو کردین اون کارو کردین

خسته شدم از دستش

هرچی هم ملاحظه میکنیم انگار نه انگار

خدایا به حق فاطمه زهرا هرکی آرزوی فرزند داره و به صلاحشه دامنشو سبز کن.النا خانوم من رو هم در پناه خودت حفظش کن.آمین❤

عزیزم۱۲ظهر ک وقت استراحته

سعی کن وقتایی انجام بدی ک همه بیدارن مثلا۵ غروب

امااشکال از معماری این خونه هاس

انقد نازک میسازن ک صداراحت میره

این خونه ک ماهستیم خیلی خوبه اصلاصدانمیاد

البته مستاجریم

کاربری سال ۹۸🤍❤️لایکم نکن گل

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعضی از همسایه ها کرم دارن.  ما هم از این همسایه ها داریم زیاد اهمیت نمیدم. خودشون هرشب بعد ساعت ۱۱ ۱۲ شب صداشون میاد طوری که من نمی تونم بخوابم خودشون هم بچه کوچک ندارن. ما چیزی نمی گیم. یه بار پسرم ۴ سالش بود شب ساعت ۱۱ با باباش بازی می کرد یکم صدای خندش بلند بود فوری  زنگ زد که هرشب صداتون میاد. در حالی پسرم هر شب ساعت ده و نیم خواب بود و فقط یه شب بیدار بود.

2731
عزیزم۱۲ظهر ک وقت استراحته سعی کن وقتایی انجام بدی ک همه بیدارن مثلا۵ غروب امااشکال از معماری این خ ...

عزیزم اونا کارمندن کلا تازه دو سه میان

یه دختر کنکوری دارن ک بعضی وقتا خونه ست مراعات اونو میکنم که شاید صبحا خوابه

خدایا به حق فاطمه زهرا هرکی آرزوی فرزند داره و به صلاحشه دامنشو سبز کن.النا خانوم من رو هم در پناه خودت حفظش کن.آمین❤

ما ک نابود شدیم از دست واحد بغلی؟؟؟

پیشنهاد میکنم حتما حتما حتما کتاب باشگاه ۵ صبحی هارو بخونید.....اگر که رویای بزرگی در سر دارید....من به معجزه ورزش ایمان دارم💪💪💪💪اندام و استایل شما بیانگر نحوه زندگی شماست....بزرگترین ثروت سلامتیه