2733
2734
عنوان

افسردگی بعد زایمان

43 بازدید | 4 پست

دو ماهه زایمان کردم همسرم اخلاقش عوض شده به خاطر دخالت های خواهر و مادرش تو هفته های اول باهاشون بحثم شد الان من رو مقصر میدونه و میگه تو از ادم به دوری قدرنشناسی باعث اختلاف شدی نمیخوام بحث دخالت هاشون رو باز کنم که چقدر تو کارهام فضولی می کردند الان حس دلتنگی و دلسردی و ناامیدی دارم،نمیدونم چکار کنم چند بار باهاش صحبت کردم بهتر شد ولی باز کم توجهی و بی محلی میکنه اصلا اینطوری نبود،نگین که از دل خانواده ش دربیار چون واقعا مقصر بودند دیشب بهم میگه من که عاشقت نیستم هر جا دوس داری برو دنبالتم نمیام بعدم بهم فحشای بد داد،اصلا باورم نمیشه چون خیلی دوستم داشت ،بگید چیکار کنم،خسته م ولی تحمل میکنم عاشق بچه مم،شب بیداری ها و .. هیچ کدوم اذیتم نمیکنه فقط تغییر رفتار شوهرم،فکر میکنم میدونه به خاطر بچه کوتاه میام اذیتم میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلاااام بچه ها
این پرسشنامه تحقیق دانشجویی دخترمه درمورد انتخاب و مصرف پوشک

ممنون میشم کمک کنید به پر کردنش
هم کمک به دانشجو هست هم اینکه استادش گفته قرعه کشی میکنن و جایزه میدن. شاید شانس زد و برنده شدیم.

اینم لینکش:

https://survey.porsline.ir/s/aNH3sWQv