2733
2739
دخترم یه سال و نیمشه و از دیروز تب کرده و هنوز هم خوب نشده . از صبح 2 بار دکتر بردم . مشکلم اینه که نمیتونم شیاف بزارم چون اسهاله و دارو هم نمیخوره تا میخوره همه چی رو میاره بالا . به نظرتون چکار کنم ؟ ببرم سرم بزنم ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعد از امپول بهتر نشده؟اول باید بتونی تبش رو کنترل کنی؟ به نظر من باید ببری بهش سرم بزنن تو سرمشم داروی ضد تب قاطی میکنندکه تبش زیاد نشه چون خود تب باید کنترل بشه چون تو این شرایط بهترین حالت سرم هست که اب بدنشم کم نشه
2731
مژگان جون یه بار که سوفیا اسهال شده بود ومن نگران کم آب شدن بدنش بودم دکتر گفت اگه پوست بدنش مخصوصا صورت وشکمش جمع بشه یا اگه یه قسمت از پوستشو به حالت نیشگون بگیری و ول کنی بر نگرده سرجاش یعنی کم آبه و به سرم احتیاج داره با این حال سعی کن حتما او آر اسو بدی بهش البته سوفیا تب نداشت
عزیزم مراقب باش تب خطرناکه تا میتوتن پاشویش کن من هفته پیش پسرم اینطوری بود باید بستری شه سرم بگیره امادگی داشته باش شدید مسریه خودت رو بپا اگه بگیری مراقبت از بچه خیلی سخت میشه