2737
2739

چند تا فرهنگ سازی میکنم نظرتونو راجبش بهم بگید  

اینم بگم خووم خانومم کاربری قبلیم سال۹۸ بود ولی برای بحث سیاسی ک بگذریم ترکید 

بچها این سایت فقط برای خانوما نیست اگر بود که توی ثبت نام نمیزدن جنسیت مرد یا زن . چرا وقتی ی اقا میبینید ی طوری برخورد میکنین انگار ک ارث پدریتونو خوردن؟ چه کاریه ؟ طلبکارید 

قبول دارم افراد مریض هم هستن اما یک حمید اقایی اینجا هست تاپیکاشو دنبال میکنم خیلی اقاست 

۵ تا انگشت دست ک شبیه هم نیستن 

این برخورد بد رو دیگه نکنین 

دوما چرا ریپلای میکنین دعوا رو شروع میکنین بعد ناراحت میشید ؟ جدی درکتون نمیکنم 

اینجا سایت عمومیه هرکسی با انواع اقسام طرز تفکر هستش اختلاف نظر حتی توی دو قلو های همسانم هست اینقدر سخته به نظر دیگران احترام گذاشتن!؟  

خلاصه ایی از نینی سایت با مادرشوهر ، شوهر، اقوام شوهر و قوم قبلیه شوهر دعوا کردم 😐 بیبی زدم منفی شد اقدامم چرا حامله نمیشم 😶 حامله ها :نشستم زمین یکم شتاب داشتم بچم نیوفتاد ؟ صدای تلویزیون از ۹ رفت ۱۰ بچم گوشاش ناشنوا نشه😐 عقدا و رلا : بیاید برام گل خریده ببینین😐( حسادت عزیزم چشامون در اومد ) ما کنکوریا: چطوری توی یک روز ۴۸ ساعت درس بخونم 😐 اگر ۴۸ ساعت درس بخونم قبول میشم؟ 😐 تینیجرای سایت در قالب بزرگسالان : شوهرم پزشکه با مازراتی اومده دنبالم برام سرویس طلا خریده😐 یک عده ی همه کاره ی هیچ کاره ام داریم ک بیاین عکس بینی ام بیاید عکس لبام بیاین عکس شلوارم لباسم  ناخن انگشت یکم کوچیک پام 

بزرگ ترین ریشه ی مشکلات ، تعصب بیخودیه 

اگر روی نظراتتون تعصب نداشته باشید مطمئن باشید ک بحث پیش نمیاد 

خلاصه ایی از نینی سایت با مادرشوهر ، شوهر، اقوام شوهر و قوم قبلیه شوهر دعوا کردم 😐 بیبی زدم منفی شد اقدامم چرا حامله نمیشم 😶 حامله ها :نشستم زمین یکم شتاب داشتم بچم نیوفتاد ؟ صدای تلویزیون از ۹ رفت ۱۰ بچم گوشاش ناشنوا نشه😐 عقدا و رلا : بیاید برام گل خریده ببینین😐( حسادت عزیزم چشامون در اومد ) ما کنکوریا: چطوری توی یک روز ۴۸ ساعت درس بخونم 😐 اگر ۴۸ ساعت درس بخونم قبول میشم؟ 😐 تینیجرای سایت در قالب بزرگسالان : شوهرم پزشکه با مازراتی اومده دنبالم برام سرویس طلا خریده😐 یک عده ی همه کاره ی هیچ کاره ام داریم ک بیاین عکس بینی ام بیاید عکس لبام بیاین عکس شلوارم لباسم  ناخن انگشت یکم کوچیک پام 

دوستان گل باشیم اینجا باشیم ولی اینجوری نباشه تا یه دختر از تنهایی تاپیک میزنه مثل آدم های هول بریم درخواست دوستی بدیم تا چیز شخصی گفتن درخواست دوستی بدیم 

دانشجوی دکترای پیوسته قبلا تو امضام درباره  مریضیم نوشتم که بتونم کمک کنم بهم توهین کردن دیدم اینجا لیاقتشو ندارن درس خوندن تو رشته های پزشکی و پیرا اینجوریه که یه قهوه پرکافئین بغلته یه تن بی جون تا سحر بیدار مونده و یه دلهره تو جونت،💔ولی دوستش دارمبعضیام تو یه تاپیکی بحثمون میشه کم میارن میان امضامو میخونن بهم میگن روانی یا میگن دروغ میگی فلان میخونی یه صحبتی برای تو دارم ک هم حسودی هم لجت گرفته.....😂آرههه  اوکی من روانیم یه روانی آگاه بهتر از سالم ناآگاه.......... باید بگم این نقطه ضعف من نیست نقطه قوتمه😎............نی نی سایت تنها جایی که حس ششم می‌شنوی یک عدد حقیقت یابم ک باعث میشه فشار بخوری ...................اقایونی که اینجا کاربری دارید چند وقت از پریودیتون میگذره ؟بیبی‌ چکتونم مثبت شده؟ ..........فمنیسم عدالتگرا ........یه سری مردام هستن امضام میخونن میگن فمنیست بی منطق برا اونا کلا حرفی ندارم😂 ولی کلا امضام شمشیر دولبه است 😂😂..................... شاید اگر خیلی به قول خودتون دشمن دارید یا خیلیا از شما بدشون میاد به معنی موفقیتتون نیست شاید صرفا به خاطر اخلاقتونه.....من همه رو خانم میبینم اینجا میگم عزیزم ینی فکر کردم خانمی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

میدونی عزیزم من خودمم با شما هم نظرم.بعد که دیدم هیچ حرف خاصی تو سایت نمیرنم اقا اقایون پیام دوستی میدن یا اذیت میکنن واقعا یه حس بدی گرفتم از بودنشون.همه البته مثل هم نیستن قبول دارم اما واقعا یه عده کثیریشون اومدن برای پیدا کردن دوست دختر انگار.به خدا تو یه تاپیک حرف خواستگار بود چند مدت پیش.میامدن میدیدن کدوم دختر مجرد مونده پیام میدادن.البته من کلا پیام دوستی باز نمیکنم ولی انگار تور انداختن بعضی هاشون

هرکس به اندازه فرهنگ و ادب خانوادگیش نظر میده.پس درست صحبت کنیم😊
بزرگ ترین ریشه ی مشکلات ، تعصب بیخودیه  اگر روی نظراتتون تعصب نداشته باشید مطمئن باشید ک بحث پ ...

قبول دارم 

ولی تعداد افراد مریض متاسفانه خیلی خیلی بیشتر از سالماشونه

وقتی یه شخص خودش اومده تاپیک میزنه درباره تبعیض توی یه جایی ک سعی کرده تبعیض نباشه معلومه دعوا درست میشه 

ازین جهت میگم ک سر اون تاپیک تاپیک زدی

دانشجوی دکترای پیوسته قبلا تو امضام درباره  مریضیم نوشتم که بتونم کمک کنم بهم توهین کردن دیدم اینجا لیاقتشو ندارن درس خوندن تو رشته های پزشکی و پیرا اینجوریه که یه قهوه پرکافئین بغلته یه تن بی جون تا سحر بیدار مونده و یه دلهره تو جونت،💔ولی دوستش دارمبعضیام تو یه تاپیکی بحثمون میشه کم میارن میان امضامو میخونن بهم میگن روانی یا میگن دروغ میگی فلان میخونی یه صحبتی برای تو دارم ک هم حسودی هم لجت گرفته.....😂آرههه  اوکی من روانیم یه روانی آگاه بهتر از سالم ناآگاه.......... باید بگم این نقطه ضعف من نیست نقطه قوتمه😎............نی نی سایت تنها جایی که حس ششم می‌شنوی یک عدد حقیقت یابم ک باعث میشه فشار بخوری ...................اقایونی که اینجا کاربری دارید چند وقت از پریودیتون میگذره ؟بیبی‌ چکتونم مثبت شده؟ ..........فمنیسم عدالتگرا ........یه سری مردام هستن امضام میخونن میگن فمنیست بی منطق برا اونا کلا حرفی ندارم😂 ولی کلا امضام شمشیر دولبه است 😂😂..................... شاید اگر خیلی به قول خودتون دشمن دارید یا خیلیا از شما بدشون میاد به معنی موفقیتتون نیست شاید صرفا به خاطر اخلاقتونه.....من همه رو خانم میبینم اینجا میگم عزیزم ینی فکر کردم خانمی 
دوستان گل باشیم اینجا باشیم ولی اینجوری نباشه تا یه دختر از تنهایی تاپیک میزنه مثل آدم های هول بریم ...

عزیز یک  همکلاسیم که باهاش راحت نیستم سوال براش فرستادم نوشته ممنونم ازتون لطف کردید چی درجوابش بگم 

به اسم امر به معروف و نهی ار منکر هر کاری میخواید میکنین 

تهش میگید تقصیر اون بود 

تا ازتون نظر نخواستن چرا نظر میدید !؟ 

بکی ک میگه ریپلای نکنین شروع میکنین اره تو مردی فلانی اصلا این قضیه رو بیخیال  .چرا به مرد ها میگید نر ؟😐  

جدی من پدر و برادر خودمو دوست دارم شما دوست ندارید ایرادی نداره اما نه پسرا حق توهین به دخترا  دارن ن دخترا حق توهین به پسرا 

یکم طرز صحبتتونو عوض کنین 

2738

من میخواستم تایپک بزنم شما زدی

بعدشم 

واقعااا انقدررر دم از معرفت شعور ادب میزنین

چرا انقدر توهین حرفای زشت میزنین

ادم خودش؟شرمش میشه واقعااا

شاید سکی یه حرفی میخواد بپرسه عضو شده

اگ خطلا کرد بکشینش

حداقل جای خواهر باشین کمکش کنین واقعاا

بعضی از افراد با شعور ادب عالی تعجب اورن

میدونی عزیزم من خودمم با شما هم نظرم.بعد که دیدم هیچ حرف خاصی تو سایت نمیرنم اقا اقایون پیام دوستی م ...

بیین من الان بالای ۳۰۰تا درخواست دارم ج ندادم باور کن بیشترشون پسرن تا عکس میزارم یا چیزی میان واقعا خیلی زشته تحمل حدی داره

دوستان گل باشیم اینجا باشیم ولی اینجوری نباشه تا یه دختر از تنهایی تاپیک میزنه مثل آدم های هول بریم ...

دقیقا اما اگر درخواست دادن ن رد کنید ن تایید باعث میشه نتونن دوباره درخواست بدن به پیویتونم نمیتونن بیان  

۱۰ نفر منو ریپلای کردن بهم توهین کردن تهمت زدم که تو روانی هستی 

تو مردی 

تو تو سری خور مردایی

چرا؟

چون گفتم سایت زنانه نیست

فرهنگ سازی زمانی جواب میده که کسی از شعور اولیه برخوردار باشه

مثلا اگه شعور داشتن 

اگه از حضور مردا رنج میبرن نیششون رو باز نمیکردن کامنت بذارن چرا پس نمیزایی؟ زاییدی؟😅😬😬😬

کائنات ازت ممنونم که نگاهت و حواست به من هست💙خدایا شکرت💚الهی به امید خودت❤
عزیز یک  همکلاسیم که باهاش راحت نیستم سوال براش فرستادم نوشته ممنونم ازتون لطف کردید چی درجوابش ...

مبشه کامل تر بگی چیشده متوجه نشدم

2706