2737
2734
اضافه کنین چرا باید یه خانم کلی حرف بشنوه از خانوده شوهر.پرا یک زن باید برای نازایی رنج بکشه.چرا یک ...

+ ارث و دیه که از خانم‌ها نصفه :) 💔

موفقیت در این نیست که چه چیزی در پیش رو داریم، موفقیت در این است که چه چیزی در پشت سر به جا می‌گذاریم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا باید فامیل بچه برا شما باسه برا ما نه چرا باید ما خونه داری کنیم شما نه چرا باید بچه بزرگ کنیم شما خرپف کنین چرا ما باید شیر بدیم ب بچه شما نه چرا ما باید حجاب کنیم شما نه چرا ما باید سربه زیر و متین باشیم شما نه چرا ماباید قبل ساعت نه خونه باشیم شما نه و...... یه سربازی رفتن زورت میاد اون سربازیو نرین ک از بغل ننه هاتون جدا نمیشین

2731
والا یه مشت گدا و پروو 

به خدا 

حالا الان میگه دو سال از بهترین سالای عمرم

به خدا سربازی نره هم همین دو سالو تو خیابون ..س چرخ میزنه و از بهترین سالای عمرش به نحو احسنت استفاده میکنه😂😂😂😂

آلفا هستم💪                                                       آدمای قوی پای رفتنشان سریع است و دست ماندنشان محکم، بستگی دارد اونارو به چه نتیجه ای رسونده باشید....                                    

وقتت تلف سد؟مثلا تو این دوسال چه کار مفیدی قرار بود انجام بدی؟اورانیوم غنی کنی؟😑😑😑😑😑😑

کاربری پانزدهم😑این سیمکارت برای مادرشوهر خدابیامرز خواهرمه😑نزارین تن مرحوم تو قبر بلرزه😑پس گزارش نزن‌ چای شیرین

اتفاقا شمام نباید برید 

باید برایه سریا اجباری‌ باشه یه سریا اختیاری

باید خود نیروهای سپاه ارتش و نظامی بمونن

دانشجوی دکترای پیوسته قبلا تو امضام درباره  مریضیم نوشتم که بتونم کمک کنم بهم توهین کردن دیدم اینجا لیاقتشو ندارن درس خوندن تو رشته های پزشکی و پیرا اینجوریه که یه قهوه پرکافئین بغلته یه تن بی جون تا سحر بیدار مونده و یه دلهره تو جونت،💔ولی دوستش دارمبعضیام تو یه تاپیکی بحثمون میشه کم میارن میان امضامو میخونن بهم میگن روانی یا میگن دروغ میگی فلان میخونی یه صحبتی برای تو دارم ک هم حسودی هم لجت گرفته.....😂آرههه  اوکی من روانیم یه روانی آگاه بهتر از سالم ناآگاه.......... باید بگم این نقطه ضعف من نیست نقطه قوتمه😎............نی نی سایت تنها جایی که حس ششم می‌شنوی یک عدد حقیقت یابم ک باعث میشه فشار بخوری ...................اقایونی که اینجا کاربری دارید چند وقت از پریودیتون میگذره ؟بیبی‌ چکتونم مثبت شده؟ ..........فمنیسم عدالتگرا ........یه سری مردام هستن امضام میخونن میگن فمنیست بی منطق برا اونا کلا حرفی ندارم😂 ولی کلا امضام شمشیر دولبه است 😂😂..................... شاید اگر خیلی به قول خودتون دشمن دارید یا خیلیا از شما بدشون میاد به معنی موفقیتتون نیست شاید صرفا به خاطر اخلاقتونه.....من همه رو خانم میبینم اینجا میگم عزیزم ینی فکر کردم خانمی 
2740
چه ربطی داره سایت زنونه نیست

سایت بارداریه اگر مردی باردار میشه پس میتونه باشه 

آقایون تو تاپیکام نیان/ آره دلم میخواد برم جایی که آدماش از دختر دار شدن هم خوشحال بشن برم جایی که با بچه دار شدن مقدس نشم با ازدواج کردن کامل نشم به عنوان یه انسان ارزشمند باشم و حق و حقوق داشته باشم 

حالا تو اون دوسال بیکار بودی 

باور کن همینه 

دانشجوی دکترای پیوسته قبلا تو امضام درباره  مریضیم نوشتم که بتونم کمک کنم بهم توهین کردن دیدم اینجا لیاقتشو ندارن درس خوندن تو رشته های پزشکی و پیرا اینجوریه که یه قهوه پرکافئین بغلته یه تن بی جون تا سحر بیدار مونده و یه دلهره تو جونت،💔ولی دوستش دارمبعضیام تو یه تاپیکی بحثمون میشه کم میارن میان امضامو میخونن بهم میگن روانی یا میگن دروغ میگی فلان میخونی یه صحبتی برای تو دارم ک هم حسودی هم لجت گرفته.....😂آرههه  اوکی من روانیم یه روانی آگاه بهتر از سالم ناآگاه.......... باید بگم این نقطه ضعف من نیست نقطه قوتمه😎............نی نی سایت تنها جایی که حس ششم می‌شنوی یک عدد حقیقت یابم ک باعث میشه فشار بخوری ...................اقایونی که اینجا کاربری دارید چند وقت از پریودیتون میگذره ؟بیبی‌ چکتونم مثبت شده؟ ..........فمنیسم عدالتگرا ........یه سری مردام هستن امضام میخونن میگن فمنیست بی منطق برا اونا کلا حرفی ندارم😂 ولی کلا امضام شمشیر دولبه است 😂😂..................... شاید اگر خیلی به قول خودتون دشمن دارید یا خیلیا از شما بدشون میاد به معنی موفقیتتون نیست شاید صرفا به خاطر اخلاقتونه.....من همه رو خانم میبینم اینجا میگم عزیزم ینی فکر کردم خانمی 
به خدا  حالا الان میگه دو سال از بهترین سالای عمرم به خدا سربازی نره هم همین دو سالو تو ...

😂😂😂وای همینو بگو انگار رئیس ناسان کارشون لنگ مونده با سربازی 

دختری در من ساز امیدواری می زند...

حالا یه سوال میای تو این سایت پریودم میشی؟

چرا باید فامیل بچه برا شما باسه برا ما نه چرا باید ما خونه داری کنیم شما نه چرا باید بچه بزرگ کنیم ش ...

دیه مونم نصف اقایونه تازه

شاهد زن دوتا مرد یکی

حضانت بچع و حق طلاق پیش فرض با مرده

وهزارتاکوفت دیگه

خواهشا پیامای تبلیغاتی یا سوالات شخصی خودتونو توی تاپیک من‌ نپرسیددددد!❌❌❌ خودتون جداگونه تاپیک بزنید