2737
2739
عنوان

امشب دوستم میگه حسودیت نمیشه بهم من خوشکلم تو زشتی

| مشاهده متن کامل بحث + 653 بازدید | 59 پست

منم دوتا دوست داشتم پيش من باهمين ديگه حرف ميزدن يكيش ميگف چالات خوشگله اون يكي ميگف چشم وابروت خوشگله بعد برگشتن از سرشوخي بهم گفتن تو اصلا هيچ جاي خوشگلي نداري منم الان كاتم باهاشون 

يه دختر كه فقط اومده اينجا درد ودل كنه همين بدون هيچ دروغي زندگي زيباست امّاعادلانه نيست🙃
همین‌دقیقا حالا من زشتم بودم نباید اینجوری میگفت یا یجا گفت حسودیت شد کامنت برام گذاشتن چشم خوشکل

یا خدااااا این چه دوستیه داری😁چقد سر خودش معطله🤣🤣🤣

هر چه تبر زدی مرا زخم نشد جوانه شد 👊🌱 هم مرگ بر جهان شما نیز بگذرد... هم رونق زمان شما نیز بگذرد... بادِ خزانِ نکبتِ ایّام ناگهان... بر باغ و بوستانِ شما نیز بگذرد... در مملکت چو غرّشِ شیران گذشت و رفت... این عوعو سَگانِ شما نیز بگذرد... آن کس که اَسب داشت غبارش فرو نشست... گَردِ سُم خَرانِ شما نیز بگذرد.... شب همیشه شب نمی‌مونه ✌️😇🌞🌄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قطعا کسی که پشت این اکانت هست هم قلب قشنگی داره هم صورت قشنگ❤️❤️❤️❤️

قزبونت همچنین😍😍😍

نه ایمانی ،نه پرستشی ،نه معبودی،خودشان ب جان خودشان افتاده اند! راه ب راه دل میبرند و دل میشکنند! این بود اشرف مخلوقات؟! این را از پچ پچ فرشته ها شنیدم. که خدا گفته بود ب حال خودشان رهایشان کنید برگردید!!!🥀
2731
یا خدااااا این چه دوستیه داری😁چقد سر خودش معطله🤣🤣🤣

اون روز با یه پسری کخ منو دوست داره رفتیم بیرون پسره برام از دبی کلی سوغاتی اورده بود یکم میدونم رو این چیزا حسادت داره بعد بهشم قبلش گفتم باهاشون رسمی باش رو درواسی دارم یهو برگشت گقت جلو خود پسره وای چقدر شبیه دختر فلانی تو مدرسمونه این دوستت خیلیم زشت بود دختره😐‌پسره گرخید

یکبار دیگه گفت بگو اعتماد زده به سقف ،یا بگو والا خودت از خودت تعریف میکنی هم چین مالی نیستی بعد گفت حسود بگو شرمنده من عقده ای نیستم حوصله ادم خودشیفته ام ندارم بای

هر کی از خودش تعریف میکنه ناخودآگاه ذهن آدم میره سمت ایراداش و اونا به چشمش پررنگ تر میشن، خودشون فک میکنن هی بگن خوشگلم خوشگلم خوشگلتر میشن ولی کاملا برعکسه، عیباشون و بیشتر تو چشم میارن

هر چه تبر زدی مرا زخم نشد جوانه شد 👊🌱 هم مرگ بر جهان شما نیز بگذرد... هم رونق زمان شما نیز بگذرد... بادِ خزانِ نکبتِ ایّام ناگهان... بر باغ و بوستانِ شما نیز بگذرد... در مملکت چو غرّشِ شیران گذشت و رفت... این عوعو سَگانِ شما نیز بگذرد... آن کس که اَسب داشت غبارش فرو نشست... گَردِ سُم خَرانِ شما نیز بگذرد.... شب همیشه شب نمی‌مونه ✌️😇🌞🌄
2740

چقد از این آدما بدم میاد واقعا خیلی رفتار مضحکیه!!

دختر خاله منم همینطوریه، یه چند باری بهم گفت وای همه به من حسودیشون میشه ت حسودیت نمیشه؟ منم گفتم نه والا چی داری که بهش حسودی کنم بقیه هم حتما یه تختشون کمه، دیگه دهنشو بست

راستشو بخوای قرار نیست آسون‌تر شه!! گریه کن.
یکبار دیگه گفت بگو اعتماد زده به سقف ،یا بگو والا خودت از خودت تعریف میکنی هم چین مالی نیستی بعد گفت ...

کلا رو حساب شوخی همه چی میگه هر سری هم توپیدم بهش دعوا راه انداخته عصبیم کرده

من راستش زبونم قفل شد یهو 😐اصلا متعجب شدم

جایی که باید حرف میردی قفل کردی😂

اشکال نداره 

این همچنان سوار خر خودشه پایین که نمیاد 😂

یه بار دیگه گفت جوابشو بده 

آلفا هستم💪                                                       آدمای قوی پای رفتنشان سریع است و دست ماندنشان محکم، بستگی دارد اونارو به چه نتیجه ای رسونده باشید....                                    
اون روز با یه پسری کخ منو دوست داره رفتیم بیرون پسره برام از دبی کلی سوغاتی اورده بود یکم میدونم رو ...

سوال اینه که چرا میبریش با خودت؟! 😁

بهتر و بدترشو راستش نمیدونم اما شدیدا خودشیفته شده

عزیزم شماحتی اگه بلخشید زشت هم باشی در اسرع وقت باهاش کات کن 

شما پس فردا برات جلوی ایشون مورد مناسب واسه ازدواج و خواستگارو دوستیو اینا پیش بیاد قطعا یه فتنه ای از سر حسادت ب پا میکنه چون فکرمیکنه خودش زیبای مطلقه و کس دیگری جزاون وجود نداره

به تجربه بهت میگم.من این پیشنهادو به یکی از دوستام کروم گوش نداد

ببین ما ۴تا دوس بودیم که ۲تامون باهم خیلی صمیمی تر بودن  یکی از اون دوتا فوق العاده سفید بود و دیگری سبزه ی سبزه ولی خب خداخواستو این سبزه خانومو تو ۱۹سالگی یکی پسندید  دیوانه وار دوسش داشت.این دوست سفیدمون پیش من قسم خورد که اگه میونشونو بهم نزنم نامردم...همینکارم کرد هی به دوست سبزمون گفت قرارگذاشتی منم میام.رفتو باعث شد پسره به مقایسه بیوفته رو رنگ پوست و زیبایی های سبزه که خودش شیفتشون بود رو ندید نه سفیده رو خواست نه سبزه هرو

سبزه هیچ وقت نفهمید چیشده ولی تنها مطلع ماجرا من بودم هنوزم عذاب وجدان دارم که چرارازداری کردم

کاربریم لغو شده واسه همین تاریخ عضویتم تازست🤕😥نامردی یعنی حرف بدی نزنی حتی تاپیک هم‌نداشته باشی ولی لغو کاربری بشی😭زندگیم تشکیل شده از عشقم و پسرم میمیرم واسه جفتشون❤یک بانو که قبلاً شاغل بوده ولی الآن شاغل در بخش مادریه😍
چقد از این آدما بدم میاد واقعا خیلی رفتار مضحکیه!! دختر خاله منم همینطوریه، یه چند باری بهم گفت وای ...

اینجور ادما نیاز دارن تعریف بشنون درواقع یع نوع نیاز هست براشون منم مدتی اینجوری یودم خودم دوست داشتم همه نگام کنن تعریف کنن ازم و بیشتر موقغی اینجوری بودم که روحیه داغونی داشتم

2706