2726
عنوان

امشب دوستم میگه حسودیت نمیشه بهم من خوشکلم تو زشتی

| مشاهده متن کامل بحث + 641 بازدید | 59 پست
عزیزم شماحتی اگه بلخشید زشت هم باشی در اسرع وقت باهاش کات کن  شما پس فردا برات جلوی ایشون مورد ...

میدونی یع چیز بگم واقعا در حد خودم هست حالا تاپیک خلوت شه عکسمو میزارم واقعا چیزی نیست که کسی با من مقایسش کنه و منو ول کنه دلخوریم از اینه که حرفشو مزه مزه نمیکنه و نمیفهمه اکثر اوقات چی میگه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینجور ادما نیاز دارن تعریف بشنون درواقع یع نوع نیاز هست براشون منم مدتی اینجوری یودم خودم دوست داشت ...

اکثرا عقده توجه دارن و تو ذهنشون خیال‌بافی میکنن، ولی این که شما میگی هم درسته گاهی اوقات برای بعضیا پیش میاد

راستشو بخوای قرار نیست آسون‌تر شه!! گریه کن.
2728
احمق هستم‌فقط هم این کارش‌نیست خیلی کارای سم در حقم کرده

دور از جونت... خب معرفت داری چون دوستته.. ولی اون لیاقت نداره دیگه 

هر چه تبر زدی مرا زخم نشد جوانه شد 👊🌱 هم مرگ بر جهان شما نیز بگذرد... هم رونق زمان شما نیز بگذرد... بادِ خزانِ نکبتِ ایّام ناگهان... بر باغ و بوستانِ شما نیز بگذرد... در مملکت چو غرّشِ شیران گذشت و رفت... این عوعو سَگانِ شما نیز بگذرد... آن کس که اَسب داشت غبارش فرو نشست... گَردِ سُم خَرانِ شما نیز بگذرد.... شب همیشه شب نمی‌مونه ✌️😇🌞🌄
اکثرا عقده توجه دارن و تو ذهنشون خیال‌بافی میکنن، ولی این که شما میگی هم درسته گاهی اوقات برای بعضیا ...

دقیقا مخصوصا وقتی که نیاز به توجخ بیشتر داری واسه همین من چیزی نمیگم 

دقیقا مخصوصا وقتی که نیاز به توجخ بیشتر داری واسه همین من چیزی نمیگم 

همون بهتر کم کم رابطتو باهاش قطع کنی این آدم سمی تاثیر خوبی روت نمیزاره❤️

راستشو بخوای قرار نیست آسون‌تر شه!! گریه کن.
میدونی یع چیز بگم واقعا در حد خودم هست حالا تاپیک خلوت شه عکسمو میزارم واقعا چیزی نیست که کسی با من ...

ببین من‌نمیگم‌اون ازت خوشگلتره

میگم من حس میکنم اون ماای نیس ولی حضورش کنارتو ممکنه خطرناک باشه واسه روحت

میدونی، آدما لازم نیس به طرف مقابلشون باچاقو زخم بزنن بلکه زحم زبونو تیکه کنایه خیلی برنده تر از چاقوعه

هربار با یه جمله سمی یه خط به روحت بزنه...سرسال روحت پولیش لازم میشه عزیزم

کاربریم لغو شده واسه همین تاریخ عضویتم تازست🤕😥نامردی یعنی حرف بدی نزنی حتی تاپیک هم‌نداشته باشی ولی لغو کاربری بشی😭زندگیم تشکیل شده از عشقم و پسرم میمیرم واسه جفتشون❤یک بانو که قبلاً شاغل بوده ولی الآن شاغل در بخش مادریه😍
ببین من‌نمیگم‌اون ازت خوشگلتره میگم من حس میکنم اون ماای نیس ولی حضورش کنارتو ممکنه خطرناک باشه واس ...

این حرفت کاملا درسته و کاملا قبول دارم کاملا حق با شماست❤️

این حرفت کاملا درسته و کاملا قبول دارم کاملا حق با شماست❤️

❤🫂

کاربریم لغو شده واسه همین تاریخ عضویتم تازست🤕😥نامردی یعنی حرف بدی نزنی حتی تاپیک هم‌نداشته باشی ولی لغو کاربری بشی😭زندگیم تشکیل شده از عشقم و پسرم میمیرم واسه جفتشون❤یک بانو که قبلاً شاغل بوده ولی الآن شاغل در بخش مادریه😍

اسی عکس بذار

یه عدد تنبل که کلی برنامه ریزی می‌کنه که اگر انجام بده الان موفقیتش تضمینیه ولی ب محض بازکردن صفحه اول کتاب خوابش می بره🦦🦉                                                  نگاه ن‍‌ک‍‌ن #س‍‍‌اک‍‌ت‍‌م ده‍‌ن‍‌م ب‍‌از ش‍‌ه چ‍‌ی‍‌زای‍‌ی ب‍‌ارت م‍‌ی‍‌ک‍‌ن‍‌م ک‍‌ه م‍‌ع‍‌ن‍‌ی‍‌ش‍‌و ت‍‌و #گ‍‌وگ‍‌ل س‍‌رچ ک‍‌ن‍‌ی :) 🐈‍⬛🩸️ آره حاجی من خیلی آرومم برای همین واسه سواستفاده راه حل های فراوانی وجودداره ولی فکر نکن نمیفهمم چرا ولی دارم سطح بیشعوری تورومیسنجم دیدی دیگه نیستم یعنی سیفونتو کشیدم پایین🗿⚰️ 
مشکلش چیه عزیزم اگر اون‌خط توی لپت منظورته که طبیعی هست

اره همین خطا هردو طرف هستن وخیلیم زیادن  روی زبانم سفیده اطراف زبانمم پرزای بلند سفیدن

یه دکتر رفتم گفت اینا رد دندانن 

اما یه دکتر دیگه که رفتم گفت باید نمونه برداری بشی

2706