2733
2734
عنوان

بچها سخت ترین شب زندگیمه

| مشاهده متن کامل بحث + 607 بازدید | 50 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آره والا امروز و فردا میکنه همش  با اینکه بابام گفت نیاز نیست شرایط داشته باشه تو بش بگو فقط ب ...

عزیزم پس به این رابطه بیشتر فکر کن ...شبیه اکس منه 

اگه میخواستن میومدن جلو 

وقتی براشون مهم نیستیم پس بیا ما هم برای اینکه از زندگیشون قراره بریم ناراحت نشیم 

چون اونا ما رو از دست میدن نه ما!! 

موفقیت در این نیست که چه چیزی در پیش رو داریم، موفقیت در این است که چه چیزی در پشت سر به جا می‌گذاریم. 
عزیزم پس به این رابطه بیشتر فکر کن ...شبیه اکس منه  اگه میخواستن میومدن جلو  وقتی براشون ...

آره عزیزم منم همین فکر رو دارم هر چند که سخته خیلی 

من فقط ترسم اینکه اگه یه وقت خواستگارم اوکی شه به این سرعت چطوری خاطرات یادم بره تو شرایط خیلی بدیم اصلا😔

آره عزیزم منم همین فکر رو دارم هر چند که سخته خیلی  من فقط ترسم اینکه اگه یه وقت خواستگارم اوک ...

درکت میکنم خیلی شرایط سختیه

اما قوی باش سرت رو گرم کن دانشگاه اگه میری، با درس، ورزش و باشگاه و... تا زودتر یادت بره 

تو لیاقت این رو داری کسی بیاد توی زندگیت ک دوستت داشته باشه عزیزم.. فقط ازدواج کردن مهم نیست ک ببین چقدر تاپیک خیانت و... میبینم توی این سایت 

انشالله با کسی ازدواج کنی ک خوشبخت بشی 😘

موفقیت در این نیست که چه چیزی در پیش رو داریم، موفقیت در این است که چه چیزی در پشت سر به جا می‌گذاریم. 
2738
درکت میکنم خیلی شرایط سختیه اما قوی باش سرت رو گرم کن دانشگاه اگه میری، با درس، ورزش و باشگاه و... ...

ممنون عزیزم از راهنماییت🥺خیلی استرس داشتم با حرفات آروم شدم یکم🤍

ممنون عزیزم از راهنماییت🥺خیلی استرس داشتم با حرفات آروم شدم یکم🤍

انشالله حالت خوب خوب میشه گلم.. منم شرایط تو رو پشت سر گذاشتم و درکت میکنم کامل😘حتما باشگاه برو و ورزش کن خیلی تاثیر داره توی روحیه.. خوشحالم که بهتر شد حالت ❤️

به نظرم ده سال دیگه پخته میشی و اینو متوجه میشی 

متوجه نمیشم چی میگی عزیزم هر کسی جدا میشه حالش بده شما بگو پیرمرد ۶٠ساله این غریزه انسان هاست هر کی میگه نه حالم خوبه مشکل روانی داره

2706