2733
2739
عنوان

لاک ریخته رو فرمایید که یماه خریدم😭عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2703 بازدید | 96 پست

طبق تجربه شخصی پد ناخن بردار محکم بکش روش چند بار کاملا میره. من با پد ناخن لاک ابی زنگاری رو از رو فرش کرم پاک کردم 😁😎 چون میترسیدم استون بریزم فرش طوریش بشه. همون سطحشه دیگه با پد میره

در طالع من نوشته شده: قوی و با اراده، هر آنچه را که بخواهد بدست می آورد.لئو رایزینگ!!عجیب اما واقعی! هسته عبادتگاه 😍❤😎✌🏻 منتظر مصلح خود باید مصلح باشد: استاد رائفی پور
طبق تجربه شخصی پد ناخن بردار محکم بکش روش چند بار کاملا میره. من با پد ناخن لاک ابی زنگاری رو از رو ...

تا فردا خشک میشه یعنی بازم با پد میره؟

پاسخگوی سوالات حقوقی شما هستم💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
تا فردا خشک میشه یعنی بازم با پد میره؟

وقتی از رو ناخن لاک خشک شده میره چرا از رو فرش نره؟! 😉 فردا اول همه پد رو امتحان کن. چیزای مختلف نزن روش ثابت میشه ها

در طالع من نوشته شده: قوی و با اراده، هر آنچه را که بخواهد بدست می آورد.لئو رایزینگ!!عجیب اما واقعی! هسته عبادتگاه 😍❤😎✌🏻 منتظر مصلح خود باید مصلح باشد: استاد رائفی پور
با تینر ده هزار که خیلی قویه همون موقع زدم نرفت یعنی با استون نره بدبختم

حالا فردا امتحان کن ب احتمال خیلی زیاد میره اگه ی وقت نرفت زنگ بزن از قالیشویی بپرس بگو اینطوری شده اونا تمیزش میکنن

‌‌ زندگی  هیچوقت آسون­تر نمیشه، تو قوی­‌تر  ‌شو...!️
وقتی از رو ناخن لاک خشک شده میره چرا از رو فرش نره؟! 😉 فردا اول همه پد رو امتحان کن. چیزای مختلف نز ...

اره راس میگی خیلی ممنون😘😘ترسم از اینه که این فرش جدیدا مثل موکت نازکن برا همون فکر میکنم که نره

طبق تجربه شخصی بهت جلو جلو میگم اگه جاییو جوهری کرد با روان نویس و اینا چاره ش فقط الکل سفیده و پارچه که محکم بکشی تا بره. من لحافم ابریشمه روش ولو میشم چیز میز مینویسم 😁😁 یبار بدجور جوهری شد فقط با دستمال پارچه ای و الکل سفید رفت.

حالا فردا امتحان کن ب احتمال خیلی زیاد میره اگه ی وقت نرفت زنگ بزن از قالیشویی بپرس بگو اینطوری شده ...

آهان آره راست میگی ،خیلی ممنون😘😘