2737
2734
عنوان

لاک ریخته رو فرمایید که یماه خریدم😭عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2698 بازدید | 96 پست

دخترمنم سه سالشه چن روز پیش لاک از دستش افتاد اونم رنگ زرد رو فرش سفید من فوری اب و وایتکس و شامپو فرش زدم کلی خوشحال از اینکه رفته بعد دوساعت تمام رنگ لاک پخش شد حدود ۵۰سانت انگار ک زرچوبه ریخته رو فرش پدلاک پاک کنم بی فایده بود تافت مو اسپری کردم با دسمال خیس نمدار کشیدم روش خیلی بهتر شد شماهم تافت بزن بعد دسمال نمدار بکش حتما میره تافت بیشتر بزن انقد اعصابم بهم ریخته بود یکم نبود ک خلاصه تافت جواب داد برای من 

خوش اومدی عشق مامان😍👪.خداااایاااشکرررت❤.الهی دامن همه منتظراسبزشه🙏😍
دخترمنم سه سالشه چن روز پیش لاک از دستش اوفتاد اونم رنگ زرد رو فرش سفید من فوری اب و وایتکس و شامپو ...

خداروشکر واسه من دیشب شد از طرفی شوهرم دعوا میکرد که چرا لاک دادی دسته بچه از طرفی شیشه ریخته بود کل خونه اصلا ندونستم چکار کنم بدتر موند خشک شد 

پاسخگوی سوالات حقوقی شما هستم💚

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اخ عاشق دختر بچه های شیطونم..  خوشبحالت 😂💔  من خدمم بچه بودم با خواهرم اینا رفته بودیم ...

آخی عریزم😍😍دختر من بزرگترین خلافش همین بود 😂پسر خواهرشوهرمم همسن دخترمه هم تلوزیون خودشونو شکسته هم واسه مادر شوهرشو من بودم بچه رو مینداختم بیرون

پاسخگوی سوالات حقوقی شما هستم💚
دخترمنم سه سالشه چن روز پیش لاک از دستش افتاد اونم رنگ زرد رو فرش سفید من فوری اب و وایتکس و شامپو ف ...

یه کار دیگم کردم لگن گذاشتم زیرفرش اب ریختم روجاهایی ک لاک ریخته باقاشق اب رو فرشو جمع میکردم انگشتم تاول زد کلی رنگ لاکو جمع کردم ولی باز بعد دوساعت رنگش برمیگشت 🤕

2728
خداروشکر واسه من دیشب شد از طرفی شوهرم دعوا میکرد که چرا لاک دادی دسته بچه از طرفی شیشه ریخته بود کل ...

تافت رو امتحان نکردی؟

آخی عریزم😍😍دختر من بزرگترین خلافش همین بود 😂پسر خواهرشوهرمم همسن دخترمه هم تلوزیون خودشونو شکسته ...

دخترا شیطنتشون ب دل میشینه ولی پسرا شر درست میکنن😂 

منم بخاطر همین دختر خیلی دوصت دارم🥴♥️

من تو زندگیت حکم ماه رو داشتم و تو زمین بودی ، من تو رو دوست داشتم و دورت میگشتم اما تو خورشید و دوست داشتی و دورش میگشتی:)ღ