2737
2734
امتحان کردی تا حالا تیپ رنگی زدی؟

اره یه مدت کلن مانتو  مجلسی سرسنگین مشکی میخریدم  بعد تابستون اومدم مانتو فسفری خریدم برا اولین بار پوشیدم بیرون احساس میکردم ببخشید لختم همه منو‌ نگاه میکنن 

عاشقتم تا ابد ❤️❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها کت وشلوار این رنگی چطوره به نظرتون؟

جذاب 😍😍😍😍

هیچکی رفیق من نمیشه مثه تو 💜صدات تو گوش من شبا تا دم صب 😍تو منو بلدی قایم نکن حستو 🥰🧿 اصن این دل من واس تو واس تو 💖🤍
2731

من تا حالا نارنجی نپوشیدم اصلا ولی گفتم امسال تغییر کنم کلا 🤭تا حالا ناخون نارنجی هم نکاشتم ولی عید لاک ژل نارنجی میزنم 🧡😍

هیچکی رفیق من نمیشه مثه تو 💜صدات تو گوش من شبا تا دم صب 😍تو منو بلدی قایم نکن حستو 🥰🧿 اصن این دل من واس تو واس تو 💖🤍
2738
اره عزیزم چون من همیشه کتونی پوشیدم و تیپم اسپرت بوده گفتم دیگ امسال که عقد کردم تیپ عیدم تغییر کنه ...

اره خوبه همین تیپ بزن مناسب دوران نامزدی هس👍

عاشقتم تا ابد ❤️❤️❤️
بگ با پاشنه بلند بد نمیشه اگ کوتاه باشه😑

این مدلی منظورمه نگا این تیپ ولی شلوار پاره نباشه زانوش چون پاره نمیپوشم 

اره دقیقا..اقاماخونمون میخادبیادتهران استرس دارم خدا درمقابل تهرانیاکم نیارم بعضیاخیلیا تیپاخفن میزن ...

اره واقعا بخوای با دختر تهرانی ها بری جلو باید هر روز یدونه مانتو بخری رنگارنگ

عاشقتم تا ابد ❤️❤️❤️

من یه شلوار گشاد خریدم

میخوام یه کتی مشکی کوتاه هم برای عید بخرم

نمیدونم مد امسال چطور

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
این مدلی منظورمه نگا این تیپ ولی شلوار پاره نباشه زانوش چون پاره نمیپوشم 

مام استایله فک‌کنم نمی‌دونم از همین می‌خوام این تیپ خیلی نازه 🧡🥺

2706