2737
2739
عنوان

کسایی ک چندششون میشه نیااان سوال زنانه دارم میشه کمکم کنید♥️🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 1335 بازدید | 61 پست

من تمام خون پریودم همین حالته. دیواره ها و ترشحات رحم هستش

نیازی نیست با ریپلای های مکرر افکارت رو تو مغز دیگران بگنجونی(؛ افکار پوسیده زکات نداره که بخوای نشرش بدی! 😂🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
خارش کم 

از کی خارش داری ؟

اگه خارشه ممکنه عفونتم باشه ها ،البته نگرانی نداره با چن تا قرص و پماد خوب میشه 

مواظب حرفاتون باشید!بعضی وقتا حرفاتون یه نفرو تا صبح بیدار نگه میداره...!....میلی به دوستی با هیچکس ندارم،لطفا درخواست ندید؛ ممنون از درکتون...^^
از کی خارش داری ؟ اگه خارشه ممکنه عفونتم باشه ها ،البته نگرانی نداره با چن تا قرص و پماد خوب میشه&n ...

عفونت قارچی ک دارم یکساله انقدم دکتر و دوا درمون و عنبر نسا جوش شیرن سرکه هررررچی ک بشه امتحان کردم خوب نشدم

جدی یعنی نگران نشم🤕

نه عزیزم، من بیست سالمه هیچوقت ندیدم خون پریودم مثل مایع بیاد و همیشه یه حالت غلیظ داره و همراه با ترشحه . چون از رحم میاد بالاخره یه فرقی با خون بقیه جاها باید داشته باشه

نیازی نیست با ریپلای های مکرر افکارت رو تو مغز دیگران بگنجونی(؛ افکار پوسیده زکات نداره که بخوای نشرش بدی! 😂🌹
2706