2733
2739

یکی از دوستام توی شیراز یه خونه دارن که یه دهنه مغازه بزرگ داره زیر خونشون البته شوهرش فوت کرده خونه به اسم خودش هست الان 

بهم گفت بیا با هم یه دوره آشپزی بریم مغازه رو بکنیم کافه رستوران همه غذایی توش سرو شه چه فست فود چه رستورانی خودش میگه من قسمت کافه رو به عهده میگیرم تو قسمت رستوران و فست فودشکل پرسنل اونجا هم فقط دختر و زن ها تشکیل بدن خودم تو آتلیه کار میکنم ولی پیشنهادش بد نبود حتی گفت هزینه های کلاسم خودم بهت میدم 

گفت یه ماشین از این گنده ها که گرونه داره اونو میفروشه یه ساینا ور میداره ولی جاش مغازه رو تجهیز کنه 

خودت شیرازی؟ مهارت خودت چیه ؟ عکاسی یا اینکه توی اتلیه کار دیگه ای انجام میدی . چون اگه مهارت و دانش عکاسی داری خدای نامرده اون مار نکیره شما بازم احتمال کارت هستکار همه جوره خوبه وای شرایط رو بستج از اینجا رونده و از اونجا مونده نشی .تا زمانی هم که کافه باز نشده کارت رو ادامه بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

رستورانی که توش فست فود و کباب باهم سرو شه خوب نیست کار باید تخصصی باشه کافه حتی میز و صندلی هاش با رستوران پلو کبابی فرق داره کافه بزنید با یه منو خاص فست فود البته مهم تر از همه جای مغازه است 

خودت شیرازی؟ مهارت خودت چیه ؟ عکاسی یا اینکه توی اتلیه کار دیگه ای انجام میدی . چون اگه مهارت و دانش ...

اون که آره  داداشم که وکیله داداش بزرگترم مغازش رو داده دست خودم آتلیه رو دارم اتفاقی هم افتاد جیزی. و از دست نمیدم چون کار شغل و پرسنل مورد اطمینان خودم رو دارم چون 10 ساله با هم کار می‌کنیم 

اون که آره  داداشم که وکیله داداش بزرگترم مغازش رو داده دست خودم آتلیه رو دارم اتفاقی هم افتاد ...

خب چه عالی شکر خدا .پس موارد دیگه رو باید بسنجی.الان درامدت اینجا چطوره ؟ این مارت رو دوس داری ؟ اگه میتونی اتلیه رو سرپا نگه داری و خودت اونجا بری چه بهتر خوشت اومد بمون نیومد برگرد سر کار خودت . از الان هم به دوستت بگو من فعلنی میام ببینم خوشم میاد یا نه . که بعدا نگه رهام کردی رفتی 

2738
خب چه عالی شکر خدا .پس موارد دیگه رو باید بسنجی.الان درامدت اینجا چطوره ؟ این مارت رو دوس داری ؟ اگه ...

آره آره همین کار رو میکنم شغلم که هست تهش میرم اونجا هم کمکش میکنم هم درآمد دوم دارم اگه دیدم داره زیر آبی میره لایی میکشه یا خودم کشش نداشتم با یه خداحافظی خوشحالش میکنم