2737
2739
عنوان

اتفاق عجیب

442 بازدید | 16 پست

من همین چند دقیقه پیش نشسته بودم و مشغول گوشی بودم وهمه هم الان خوابن توخونه و لامپم خاموش بعد دیدم از پنجره روبروم یه صدایی اومد مثل صدای ترکیدن و جرقه بعد یه اتیش بزرگ معلوم شد پشت پنجره دوباره قطع شد جدی نگرفتم گفتم شاید توهُم زدم بعد از چند دقیقه دوباره تکرار شد و کمی ترسیدم رفتم دیدم چیزی نیست اومدم دوباره نشستم واسه بار سوم دوباره این اتفاق افتاد واقعا الان ترسیدم 😖

کجایی هستی 

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعا کنید منم مامان بشم💜🥲 «« این امضا توی تاریخ۱۴۰۲/۹/۱۶ برای همیشه و به اذن خدا تغییر کرد»»ومن به لطف خدا باردار شدم😭😭😭 ... از خدای مهربونم می‌خوام دامن همه ی منتظرا رو سبز کنه 🥺🌱✨میشه برای شنیدن صدای قلب نی نی شیطونم و سالم بودنش دعا کنی ؟؟🥺💜✨ توی تاریخ ۱۰/۸صدای قلب نازشو شنیدم برای همه این لحظه رو می‌خوام 😍♥️🌿 تاریخ ۱۱/۱۲رفتم سونو آن تی یه پسمل شیطون بودو همه چیز عالی بود ♥️😍🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
شاید کابل برقی تیر برقی چیزی اون دورتر اتصالی کرده ... اخه چند روز پیش یه فیلم دیدم برقای ه خونه اتص ...

وآسه من همین که اسی گفت اتفاق افتاده، تو حیاطمون سیم برق سوخته بود.  

2706