2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم هم وزنتم استپ وزنی کردم نمیدونم چجوری در بیایم از استپ. قدم ۱۶۵ وزن ۸۵

لینک روبیکا گروه موج مثبت برای لاغری ورژیمhttps://rubika.ir/joing/DGFACDFI0QYVHURUVWDTYFNQEMFFGTZC

خودتو که پیدا کنی خیلیارو گم میکنی و این شروع یه مسیر طولانیه که تهش قشنگه ...🍂
2728
منم میخام لاغر کنم  واقعا خیلی سخته برام الانم وزنم زیاد شده  87 کیلو شدم میخام خودمو به ...

لینک روبیکا گروه موج مثبت برای لاغریورژیمhttps://rubika.ir/joing/DGFACDFI0QYVHURUVWDTYFNQEMFFGTZC

خودتو که پیدا کنی خیلیارو گم میکنی و این شروع یه مسیر طولانیه که تهش قشنگه ...🍂

سلام عزیزان

اگر میخاید تا عید کلی کلی تغییر کنید با یه رژیم جدید و کم هزینه بهم پیام بدید.

این رژیم بر اساس طب سنتی هست و کاهش وزن خوبی هم داره بین ۵ تا ۱۷ کیلو در دوره ۴۰ روزه

علاوه بر اون هیچ عوارضی نداره بلکه شاداب تر و سرحالتر میشید

بدون دمنوش بدون دارو بدون درست کردن غذاهای عجیب

مناسب برای شاغلین و کسانی که سرشون شلوغه و خیلی وقت آشپزی ندارن

این یه تبلیغ نیست بلکه همون چیزیه که سالها دنبالش بودید

ممنون که وقت گذاشتید و خوندید

2738
سلام گلم تونستی وزن کم کنی؟ 

سلام این تاپیکو چجوری پیدا کردی؟😅😅

اره من خودمو رسوندم به ۶۸ خداروشکر

اما الان تو عید دوباره بکم وزنم رفت بالا اومد ۷۴

چون ورزش نکردم رژیمم رعایت نکردم

دوباره میخوام شروع کنم ان شا الان چند روزه کمتر میخورم نمیدونم کند شدم

👶❤
سلام این تاپیکو چجوری پیدا کردی؟😅😅 اره من خودمو رسوندم به ۶۸ خداروشکر اما الان تو عید دوباره بکم ...

چون وزنم ۸۴کیلو تاپیکتو دیدم ..وای چقد خوب تونستی کم کنی یعنی منم میتونم ۶۵یا۶۸بشم....گلم انشالله میتونی یه بار تونستی بازم میتونی

چون وزنم ۸۴کیلو تاپیکتو دیدم ..وای چقد خوب تونستی کم کنی یعنی منم میتونم ۶۵یا۶۸بشم....گلم انشالله می ...

اره بابا کاری نداره 

من خمدم به سختی لاغر میشم و مثل اب خوردن چاق میشم چون مشکل تیرویید دارم و ارادمم خیلی ضعیفه ولی با تاپیک بامداد خمار لاغر کردم .ولی باید انگیزه داشته باشی.

مثلا هدف اولتو بزار ۷۹ .فقط به همون عدد فکر کن نه به ۶۵.

بعد بزار ۷۵ و همینجوری هدفای کوچیک تا نتیجه رو ببینی.

فقط هم هفته ای یک بار رو ترازو میری و انتظارتو میاری پایین مثلا نباید به رژیم کوتاه مدت فکر کنی باید بدونی که یکسال زمان میبره لاغر کنی.

حذف شیرینیجات و فست فود البته من گاهی یکم میخوردم چون سخت بگیری ول میکنی .

وقتی چند کیلوی اول و راحت کم کردی و استپ کردی ،رژیم ۸/۱۶ رو شروع میکنی.یعنی از ساعت ۸ شب تا۱۲ ظهر فرداش هیچی نمیخوری(۳ یا ۴ روز در هفته).

ورزش روزی ۲۰ الی نیم ساعت کافیه ،نتونسی روزی ۶۰۰۰ گازم پیاده روی

👶❤
اره بابا کاری نداره  من خمدم به سختی لاغر میشم و مثل اب خوردن چاق میشم چون مشکل تیرویید دارم و ...

مرسی عزیزم ک وقت گذاشتی من تقریبا از ۴فروردین شروع کالری شماری رو جدی شروع کردم ۸۵ بودم ۲اردیبهشت شدم ۸۱😍منم هردوهفته وزن میکنم چون میبینم مثلا دوکیلو کم کردم انگیزم بیشتر میشه انشالله استپ نکنم هرماه ۴کیلو کم کنم عالی میشه و اینکه معدمم دیگ انگار کوچیک شده اصلا گرسنه نمیشم و دلم تنقلات و شیرینی اینا نمیخواد البته کلا حذف کردم فست فودم همچین....و اینکه گلم من فست رو هفته ای ۴روز رعایت میکنم....عزیزم الان شما چند شدی و تونستی وزنتو تثبیت کنی؟

2706