2737
2739
عنوان

هزینه زایمان در بیمارستان های اصفهان

| مشاهده متن کامل بحث + 86673 بازدید | 66 پست
سلام بچه ها.من دکترم فرشته حقیقته فقط با بیمارستان میلاد کار میکنه‌. من توی زایشگاه هم میلاد رفتم هم ...

عزیزم به نتیجه رسیدی؟ هرچند من بیمه تکمیلی نیستم

دکتر حقیقت که حجتیه هم میره.من ی مورد اورژانسی داشتم رفتم کادرش مهربون بودن ولی زایشگاه رو ندیدم.میلاد هم نرفتم تا حالا

خداجونم ممنونم که فرشته کوچولوتو گذاشتی توی دلم.....امیدوارم خدا فرزندی سالم صالح یار امام زمان، خوش قدم، خوش روزی، عاقبت بخیر بهم بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من تازه میخوام اقدام به بارداری کنم .دکتریگانه رفتید ؟ چجورآدمیه؟ میخوام تحت نظر یه دکترخوب باشم ازا ...

نه عزیزم نرفتم،چون نوبت دهیشونخیلی سخته،منصرف شدم رفتم پپیش دکتر شیخ الاسلام و میخوام تو بیمارستان سپاهان زایمان کنم

اللهم عجل لولیک الفرج
2738
من تازه میخوام اقدام به بارداری کنم .دکتریگانه رفتید ؟ چجورآدمیه؟ میخوام تحت نظر یه دکترخوب باشم ازا ...

نرو دکتر یگانه کارش افتضاحه عمو من از دستش شکایت کرده بخاطر اینکه دختر ونوه شو عیب دار کرده نرو پیشش

اگر تونستم تو تاپیکت کمکی بهت بکنم با نظرهام برام دعا کن لطفاتا زندگیم آرامش بگیره🤗زندگی را زندگی کنیم  صلوات برا اینکه دلمون خوش باشه
سلام عزیزم رفتی زهرای‌مرضیه خوب بود برا زایمانت؟‌هزینش چقد شد؟

سلام بله عزیزم فروردین 97سزارین کردم اره خوب بود با بیمه  ی تامین اجتماعی نزدیک یک میلیون شد

خدایا شکرت که در 99/9/9 مامان سرطان رو شکست داده و سالمه😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😘
بسلامتی گلم پس الان باید گرونتر شده باش 

ممنونم اگرم گرون شده باشه فکر نکنم زیاد گرون شده باشه یکی از فامیلامون شش ماه بعد از زایمان من اونجا طبیعی زایمان کرد دومیلیون و خرده ایی

خدایا شکرت که در 99/9/9 مامان سرطان رو شکست داده و سالمه😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😘
2706